Vatan Bilgisayar Garanti Süreci

YasiiinS

Decapat
Ben yaklaşık 14 gün önce Vatan Bilgisayar'a ekran kartımın fanı yavaş çalışıyor diye garantiye verdim. Eve geldiğimizde Vatan'dan mesaj geldi ürününüz garantiye verilecektir şeklinde. 14 gün oldu ve hala bekliyorum. Ekran kartı ne zaman gelir? Sonuçlandığı zaman bana mesaj gelir mi?

20 iş günü kanunen fakat siz araya Vatan'ı soktuğunuz için onların gönderme süresine göre değişir. Servise 1 hafta sonra da yollayabilir. Keşke siz direkt olarak gönderseydiniz kargoyla yetkili servise.

Vatandan toplattığım bilgisayarda arıza meydana geldi. Hangi parçadan olduğunu bulamadıkları için komple garantiye vereceklerini söylediler. Onlarda 20 iş günü dediler uzun bir süre olduğu için vermedim kasayı sonradan çözdüm bir şekilde.(yazılım hatası vardı formatla düzeldi). Tek bir parça olsa garanti süresince başka bir ekran kartı verebilirdik dediler. Böyle bir teklifte bulun istersen

Ben 0 alıp bozuk çıkan ssd mi ertesi gün vatana verdim(11.07.2019) hala servise ulaştı yazıyor. Bundan sonra Vatan Bilgisayardan usb bile almam.

Arkadaşlar araya neden firma sokuyorsunuz? Sadece zaman uzuyor. Ürünü, kendiniz, fatura kopyası ile yetkili servise gönderebilirsiniz.
Ürün sıfır alıp bozuk çıktığı için vatana götürdüm. Teknik servisdeki arkadaşımız kontrol edicek bugun izinli dedi bıraktım ertesi gün gittim servise gönderdik dediler.

Ben yaklaşık 14 gün önce Vatan Bilgisayar'a ekran kartımın fanı yavaş çalışıyor diye garantiye verdim. Eve geldiğimizde Vatan'dan mesaj geldi ürününüz garantiye verilecektir şeklinde. 14 gün oldu ve hala bekliyorum. Ekran kartı ne zaman gelir? Sonuçlandığı zaman bana mesaj gelir mi?
Kağıtta günü yazcak göreceksin 21 gün yazcaklar. :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı