Vatan bilgisayar i5 9400F GTX 1660S sistem nasıl?

savasOZT

Centipat
Merhaba arkadaslar, Vatan'da bu sıstemı gordum ve begendım. Test vıdeosunu da ızledım guzeldı ama o test vıdeosunda bu sıstemde 3 fanlı ASUS GeForce TUF GTX 1600 Super vardı, stoklarda kalmamıs galıba, su an sıstemde bu model var. ASUS GeForce TUF GTX1660 SUPER GAMING OC 6GB GDDR6 192Bit DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar Bu sıstem ıyı mı? Ekran kartı sıcaklık degerlerı nasıl? Sıstem bu: INTEL 9400F-ASUS TUF-GTX1660S-O6G-TUF H310M-PLUS-KINGSTON 480GB-KINGSTON16GB RAM - Vatan Bilgisayar

Oynadıgım oyunlar: Fortite, CS:GO, Valorant.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemin test videosu var bu test videosunda ekran kartının OC modu var galıba o acılmıs ben bu 2 fanlı modelde bunu yapabilirmiym yapabilirsem OC modunu nasıl acarım?
Sistemin test videosu var bu test videosunda ekran kartının OC modu var galıba o acılmıs ben bu 2 fanlı modelde bunu yapabilirmiym yapabilirsem OC modunu nasıl acarım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oc editionlar zaten fabrika çıkışlı olarak mhzleri yükseltilmiş kartlardır. ASUS ekran kartı hiç kullanmadım ama muhtemelen gerekli yazılımını indirince ASUS resmi sitesinden istediğiniz şekilde ayarlamanıza olanak sağlayacaktır. Onun dışında evet 2 fanlı olan kartta da OC edition ibaresi mevcut.

9400F yerine 3600 daha iyi olurdu ama hadi onu geçtik diyelim. Kasa ve PSU'nun Rampage olması çok kötü. RAM'i sırf Intel işlemci diye 2666Mhz yapmaları saçma. SSD ve ekran kartı iyi diye biliyorum.

İnternetten almaktan çekinmiyorsanız bütçe belirtin yardımcı olalım.

Merhaba arkadaslar, Vatan'da bu sıstemı gordum ve begendım. Test vıdeosunu da ızledım guzeldı ama o test vıdeosunda bu sıstemde 3 fanlı ASUS GeForce TUF GTX 1600 Super vardı, stoklarda kalmamıs galıba, su an sıstemde bu model var. ASUS GeForce TUF GTX1660 SUPER GAMING OC 6GB GDDR6 192Bit DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar Bu sıstem ıyı mı? Ekran kartı sıcaklık degerlerı nasıl? Sıstem bu: INTEL 9400F-ASUS TUF-GTX1660S-O6G-TUF H310M-PLUS-KINGSTON 480GB-KINGSTON16GB RAM - Vatan Bilgisayar

Oynadıgım oyunlar: Fortite, CS:GO, Valorant.
Özellikle kasa ve PSU olarak sistemi pek beğenmedim. Vatandan alınacaksa o fiyatlara şu iki modele bakabilirsiniz. Daha kaliteli bileşenlere sahipler.

Geri
Yukarı