Vatan bilgisayar İninal katt calisiyor mu?

Emre5959

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
Arkadaslar cok acil bi sorunum var.
Bu ininal kart vatanbilg. calisiyor mu? (400tl alis veris yapicam) eger calimazca paybyme kart calisir mi?

Ininal kartı bilemem ancak, Paybyme yetkilileri ile görüştüğümde 3d secure seçeneği olmayan sitelerde kartın kullanılabileceğini söylediler.

Ben ininal kart kullanıyorum. Şahsen vatan mağazasından SSD aldım ve kartı kabul etti. Ama internetten hiç denemedim. Büyük ihtimalle olur zannediyorum.

ilk once yanitiniz icin tesekkur ederimde internet uzerinden vatan bilgisayarda alisveris yapan var mi? ona gore karti alicam eger internet uzerinden olmuyorsa havale secenegini kullanicam ama ailem ininal karta daha yakin bu havale banka isi oldugu icin felan tirsiyolar (yasim 15)

up :/ acil oldugu icin bu arada ininala mesaj attim facebook uzerinden kullanabilirsiniz dedi.Vatan bilgisayara mesaj attigimda ise olmaz dedi hic alisveris yapan var mi?ininal kart sayesinde İNTERNEt uzerinden VATAN Bilgisayarda?

Yapmadım fakat ininal mastercard olarak geçiyor. Mastercard' ın geçtiği yerlerde geçerli olması lazım diye biliyorum

ininaldan mesaj geldi gecerli dedi eger vatanda gecerli olmazsa dava acabilir miyim ?

İninal kart, MasterCard geçen heryerde geçerlidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…