Vatan Bilgisayar iPhone 13 ön siparişi ne zaman gelir?

ekşimtrak

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. iPhone 13'ü Vatan'dan sipariş verdim fakat 1 Ekim'de dağıtım başlayacak deniliyor. Neye göre, kime göre, sırayla mı, bilgisi olan var mı bu konu hakkında? Teslim 7-10 iş günü diyor. 1 Ekim'den itibaren mi bu tarih geçerli acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam affınıza sığınarak ben size bir şey sormak istiyorum Neden Vatan'ı tercih ettiniz? Gördüğüm reklamlarda Troy gibi firmalar 1 Ekim 02:00'a kadar teslimat sözü vermiş büyük şehirlerde özellikle.

Büyük şehirde oturmuyorum sebeplerimden biri bu ikincisi ise güveniyorum yani başka bir sebep olarak özellikle seçmedim ki hocam nasol 1 ekim 02:00 a kadar teslimat yapıcak ki ?

Büyük şehirde oturmuyorum sebeplerimden biri bu ikincisi ise güveniyorum yani başka bir sebep olarak özellikle seçmedim ki hocam nasol 1 ekim 02:00 a kadar teslimat yapıcak ki ?
Muhtemelen saat 12’de takvim 1 Ekimi gösterince özel kargo ile teslim ediyorlar.

valla iyiymiş ama yapıcak bişey yok verdik artık siparişi
Bu arada ön siparişlerde verilen süre 1 Ekim’de başlar. Prosedürde verilen sipariş önceliğine göre stok dağılımı yapılarak dağıtım başlar. Yani ilk siparişi verenin ürünü ilk hazır olur. Tüm bunlar süreç doğru yönetilirse tabi Bence 1’inde mağazalara geliyorsa ve yakınınızda varsa bu seçeneği sorgulayın. Oradan teslim alınabiliyorsa en hızlısı o olacaktır.

Mantıklı bunu değerlendirmek lazım bence
Şimdi bilgi geldi kargoya veriyorlar bu gün

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…