Vatan Bilgisayar kredi tecrübesi

Emre YILDIZ

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, fazla uzatmayacağım hatırlayınca bile sinirleniyorum. Dün öğlen saatlerinde Vatan Bilgisayar'a kredi çekmek için uğradım, üst kata yönlendirdiler. İstediğim parçaların yarısı ellerin de yoktu, Corsair 120 GB SSD koyduk ayriyeten öve öve bitiremediler, istediğim AOC monitör ellerinde yokmuş vasat bir Philips monitör yazdılar, yok hani bide ukala çalışanları insanı sinir ediyor :) Bir de Frisby klavye, mouse vardı başka model yokmuş ellerinde, hadi dedim şu kredi olsun ondan sonra gider söylerim falan. Gittik Odeabank kabinine, orada bayan ile konuştuk ön onay almak gerekiyormuş ve mesaj çekecekmişiz illa. Mesajı çektim ve ''Olumsuz''.. 10000 TL kredi çeken insanlarız biz, ama emekliye bile verilmedi. Hatta önümüzde aile vardı onlara da vermediler. Zaten kulaklık garanti sürecini anlatmaya gerek duymuyorum :) Diyeceğim siz siz olun, yapabiliyorsanız Vatan Bilgisayar'ın yanından bile geçmeyin sokakta. Okuduğunuz için teşekkürlerimi sunarım.

Frisby Klavye-Mouse = Küfür. :)

Çeker vururdum şahsen o çalışanı ben, cinnet geçirirdim.

İnsanın halinden doğru insan anlar, böyle saçma bir olay ile sizleri uğraştırmazlar. Kendi kefenlerine 2 kuruş fazla girsin diye milleti kandırmaları, diğer satış mağazaları, siteleri vb. göre daha pahalı ve aynı desteği sunması bunların yanında da şu tür hareketlerin yapılması resmen insana küfür, hakaret benzeri bir durum olmuş. Geçmiş olsun.

Çok teşekkür ederim yorumlarınız için. Vatan'dan gelen teşhir ürünü kulaklık ve 2 aylık garanti süreci, kredi olayı ile artık benim için Vatan Bilgisayar denilen bir yer yoktur.. Elime toplu para geçtiğinde İnventus'tan toplayacağım. Ama Oyunculuktan soğudum be, tam 3 yıldır şu yediğim kazıktan kurtulmak istiyorum, bu aşağıda imzam da yazan sistem Exper'in hazır bilgisayarı ve tam 1600 TL ödedik. Geldiğinde ekran kartı yoktu onla 1600 TL oldu ve ekstra 2 GB RAM ben alıp taktım. Şu an Overclock'lu Team Fortress 2'yi bile zor açıyor... Tabi 4000 TL kolay bulunmuyor maalesef.. Neyse teşekkür ederim tekrardan.

Bilgisayara kredi baglamayi anlamsiz buluyorum. Sonucta genelde hobi olarak kullaniriyoruz bilgisayari cogumuz.
Bir hobiye kredi baglamak bana anlamsiz geliyor.

Ha kenarda bu hobinize ayirmis oldugunuz paraniz varsa onu anlarim...

Bilgisayara kredi baglamayi anlamsiz buluyorum. Sonucta genelde hobi olarak kullaniriyoruz bilgisayari cogumuz.
Bir hobiye kredi baglamak bana anlamsiz geliyor.

Ha kenarda bu hobinize ayirmis oldugunuz paraniz varsa onu anlarim...

Uzun zaman sistem ve sistem tavsiyelerinden uzağım artık, görünce sinirim bozuluyor biraz. Zaten ret cevabı yemek ayrı bir gurur kırıcı. Neyse artık belki sonraki yaza olabilir, veya meslek sahibi olunca 4K sistem için para biriktiririm artık. Amaçlarınız doğrultusunda kredi çekmek yanlış bir olay değil, o bilgisayar sadece oyun amaçlı değildi zaten.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı