Vatan Bilgisayar kullanmış ürün satıyor olabilir mi?

23 Mart 2023 tarihinde Vatan Bilgisayar'dan laptop satın aldım, keşke almasaydım. İlk aldığımda güncellemeleri falan yaptım daha sonra Wi-Fi kullanılamıyor ve flash algılamadı ve kulaklığı tanımadı, daha sonra iade etmek istedim 27 Mart tarihinde ilk geldim kutusuyla falan kadına dedim ilk dediği teşhirli ürün almıyoruz dedi, ben bir an afalladım ne teşhiri o ne ben öyle bir şey almadım sonra dedim istemiyorum iade istiyorum. Sadece bu sorunlar vardı ama bilgisayara kendim zarar da vermedim işte iade almadılar sonra arkadaşlara dedim böyle böyle görevli satarken bana elinde tek ürün kaldığını söylemişti. Sonra alırken bana bir belge imzalattı ben de bilgisayarı ilk defa alıyordum herhalde normal işlem sandım sonra arkadaşım teşhirli ürün satmışlar sana dedi ben ise şok oldum, bunu sonradan öğrendim yani benim hiç bilgim yoktu laptopu alırken, bana görevlinin uyardığını hatırlamıyorum gerçekten çok üzüldüm ve tüketici haklarına şikayet etsem onu da bilmiyorum tam gelgit kafasındayım, dediğinden emin değilim ama teşhir ürünü diye uyarmadı beni görevli.

Yeni konular

Geri
Yukarı