Vatan Bilgisayar laptop termal macun yeniler mi?

Ravex_

Hectopat
5 sene önce Vatan'dan almıştım. Garantisi de doldu. Aldığım yere götürsem yardımcı olurlar mı? Bilgisayarcıya götürmek pek istemiyorum. Parça çalıyorlar diyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopdan işlemciyi ekran kartını çalacak bilgisayarcı bulursan imzasını almak isterim. Laptopta RAM, Disk ve Wi-Fi kartı harici her şey lehimli merak etme çalışmaz içinden parça.

Parça çalması bir laptoptan zor, BGA yapılı bir anakartı yoksa laptopun bilgisayarcının çalabileceği en fazla RAM'dir. Onu da anlarsın.

Ek ücret talep edebilirler, şansını bi' dene. Pahalıysa kendin yaparsın imkansız bir şey değil.

En sağlıklısı kendin yapman olur. Zor bir işlem değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Laptopdan işlemciyi ekran kartını çalacak bilgisayarcı bulursan imzasını almak isterim. Laptopta RAM, disk ve Wi-Fi kartı harici her şey lehimli merak etme çalışmaz içinden parça.

Hiç gitmediğiden bilmiyordum içim rahatladı teşekkürler.

Parça çalması bir laptoptan zor, BGA yapılı bir anakartı yoksa laptopun bilgisayarcının çalabileceği en fazla RAM'dir. Onu da anlarsın.

Ek ücret talep edebilirler, şansını bi' dene. Pahalıysa kendin yaparsın imkansız bir şey değil.

Kendimde yaparım ama 5 senedir termal macununa dokunmadım çok katı olmuştur ve zor çıkar diye kendim yapmak istemedim bir de elimin ayarı kaçar bir şey yaparım diye çekindim.

En sağlıklısı kendin yapman olur. Zor bir işlem değil.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biliyorum zor bir işlem olmadığını 5 senedir temizlenmeyen termal macunu temizlemek zor olur diye düşünüyorum ve işlemcinin üstündeki macunu temizlerken elimin ayarı kaçar diye çekiniyorum 😅 kendim yapmaya kalkışırsam bu videoyu izleyeceğim teşekkürler.

Son düzenleme:
Hiç gitmediğiden bilmiyordum içim rahatladı teşekkürler.

Kendimde yaparım ama 5 senedir termal macununa dokunmadım çok katı olmuştur ve zor çıkar diye kendim yapmak istemedim bir de elimin ayarı kaçar bir şey yaparım diye çekindim.

Biliyorum zor bir işlem olmadığını 5 senedir temizlenmeyen termal macunu temizlemek zor olur diye düşünüyorum ve işlemcinin üstündeki macunu temizlerken elimin ayarı kaçar diye çekiniyorum 😅 kendim yapmaya kalkışırsam bu videoyu izleyeceğim teşekkürler.
Alkol kullanınca 10 saniye de bitiyor temizleme işi. Alkol bazlı mendil, kolonya tarzı bir şey de olabilir.

Geri
Yukarı