Vatan bilgisayar - Odeabank anlasması

viokelst

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Bilginiz vardır herhalde vatan computer ve odeabank anlasması ile kredi veriliyor. Bu konuda daha fazla bilgisi olan kisilere bir sey sormak istiyorum. Ben ögrenciyim kredi kartı, nakit kredi gibi seyleri kullanmak istemem hicbir zaman ama bazen mecbur kalabiliyorsun. Bilgisayar toplamak istiyorum fakat elimde o kadar nakit yok. Simdi ben vatan computer gidip odeabank yetkilileri ile konussam ögrenci oldugum halde bana bir kredi saglarlar mı? Taksit yapılması halinde sıkıntı cekmeden ödeyebilicek kadar elimde para geciyor. Bilgisi olan kisiler yardım ederse memnun olurum. Elimde nakit bir miktar para var onun üzerine ekliyim alısveris yapıcam

Öğrenci olduğun için vermiyorlar maalesef. Aylık taksiti karşılayabilirsin. Kredi karın var ise kredi notun filan herşey tam olsun gelir belgen olmadığı için vermiyorlar maalesef.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı