Vatan Bilgisayar PC Montajı

POYRAZ KARAYEL

Hectopat
Daha fazla  
Ben tüm bileşenleri Vatan Bilgisayar'dan alsam ama işlemciyi Eksen bilgisayar'dan alırsam Vatan bilgisayar montaj yapar mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Montajı kendiniz yapın bence. Çok daha iyi olur. Vatan'dan montaj yaptırınca çok savsaklayabiliyorlar. O yüzden montajı kendinizin yapması daha iyi olur. Ayrıca montajı onlar yaptıktan sonra işin eğlenceli kısmı kalmıyor :D

Farklı firmadan aldığını belirtmeyin. İşlemcinin elinizde bulunduğunu belirtin. Belki yapabilirler.
Montajı kendiniz de yapabilirsiniz. Rehberlerimizi izleyerek adım adım ilerleyin.

Sadece Vatan'dan aldığın parçaların montajını yapıyorlar ve bütün parçaların faturasını istiyorlar Vatan'dan aldığına dair. İşlemcinin montajını yapacaklarını düşünmüyorum. En iyisi Technopat rehberlerini izleyip montajı kendiniz yapmanız. Vatan montaj konusunda çok iyi değil bence.

Montajı kendiniz yapın bence. Çok daha iyi olur. Vatan'dan montaj yaptırınca çok savsaklayabiliyorlar. O yüzden montajı kendinizin yapması daha iyi olur. Ayrıca montajı onlar yaptıktan sonra işin eğlenceli kısmı kalmıyor :D
Ya şöyle demeyin belki bilmiyor toplamayı anakartı çizecek konu açacak o zaman sen üzülmeyeceksin o üzülücek .
Ben tüm bileşenleri Vatan Bilgisayar'dan alsam ama işlemciyi Eksen bilgisayar'dan alırsam Vatan bilgisayar montaj yapar mı ?
Kardeşim Vatan'dakilere toplattır sistemini kıracaklar değil herhalde ya da anakartını çizecek değiller. Düzgünce toplarlar merak etme sistemine kalmadılar.

Eğer yapamayacağını düşünüyor isen Vatan'da toplasınlar kasayı. CPU daha sonra kendin takarsın. Çok zor değil. Veya bilen bir arkadaşından yardım iste. Rehberleri izler isen yapacağını düşünüyorum. Çok zor bir işlem değil.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı