Vatan bilgisayar siparişten 11 gün sonra

stahli

Kilopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Developer
Merhabalar, vatan bilgisayardan 04.08.2014 tarihinde anakart ve işlemci sipariş ettim. Ödemeyi havale ile yapıp gereken işlemleri yaptım, daha sonra aynı gün vatan bilgisayarı aradığımda herhangi bir sorun olmadığını söylediler. O günden beridir bekliyorum :D.
İlk hafta sorduğumda haftasonuna kadar siparişimin geleceğini söylemişlerdi, gelmedi. 2. haftada aradığımda yine haftasonuna kadar gelecek dediler, muhtemelen yine gelmeyecek :D. Her aradığımda sürekli aynı cevapları alıyorum ve en az 20 dakika bekletiyorlar. Sitedeki sipariş takibi bölümü zaten uzun bir süredir çalışmıyor. Sizce ne yapmam gerekiyor ?, sabır edip 15-20 gün daha beklemeli miyim yoksa siparişi iptalmi etmeliyim ?

Siparişi iptal edip para iadesi istersem 15-20 günde onun için uğraşırım, şuan için beklemeyi düşünüyorum.

Bugün 15. gün ve siparişim hala bana ulaşmadı. Az önce aradım sordum havale dekontu onaylanmamış falan dediler, bende tekrar gönderdim. 15 gün sonra havale dekontu sorunsuz olmasına rağmen hala onaylanmamış, sebebide sistem hatası yüzündenmiş.
Önceki siparişimde internette şikayetleri okuyordum 15-20 gün bekleyip şikayet edenleri görüp inanmazdım, şimdi bizzat başıma geldi gerçekten bekletiyorlarmış insanları :D

16 gün sonra vatan bilgisayarın sipariş takibi bölümüne girdiğimde siparişimin silindiğini görüyorum, başlığı bu yönde değiştirebilirmisiniz ? Yeni konu açmak istemedim.
Bu duruma düşen başka bir arkadaşımız oldumu olduysa ne yaptınız ve benim şu anda ne yapmamı önerirsiniz ?
Hemen müşteri hizmetlerini arıyorum.

18. günde teslim edildi siparişim. Şikayet ettim ve şikayet ettiğim gün kargoya verilip, ertesi gün teslim edildi.
Birdaha mecbur kalmadıkça vatan bilgisayardan alışveriş yapmayı düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı