Vatan Bilgisayar'a Sistem Toplattırmak

Onur C

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaklaşık 1 ay sonra pc toplamayı düşünüyorum. Büyük ihtimal Vatan Bbilgisayar'dan toplarım. Merak ettiğim konu şu; Vatandan, bilgisayarı toplatırken yanlarında durabiliyor muyuz? 2. olarak da vatandan bilgisayarı topladık diyelim, memnun kalmadım, 1-2 hafta sonra iade edebilir miyim toplattığım bilgisayarı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yaklaşık 1 ay sonra pc toplamayı düşünüyorum. Büyük ihtimal Vatan Bbilgisayar'dan toplarım. Merak ettiğim konu şu; Vatandan, bilgisayarı toplatırken yanlarında durabiliyor muyuz? 2. olarak da vatandan bilgisayarı topladık diyelim, memnun kalmadım, 1-2 hafta sonra iade edebilir miyim toplattığım bilgisayarı?
Evet yanında durabilirsiniz. (en azından öyle biliyorum)

Ürünü 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Kullanılan ürünlerin hiçbirinin iadesi olmuyor. Yani böyle bir şey mümkün değil. Eğer buna izin verilseydi herkes 10 gün kullanıp kullanıp geri verirdi ürünleri.

Okuduğum kadarı ile 16. gün iade yapmadılar diye bir şikayet sitesine yazmışlardı. Muhtemelen kullanıcı hatası olmayan ürünler 15 gün içerisinde iade alınıyor.

"
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ KAPSAMINDA DEĞİŞİM İŞLEMLERİ (AYIPLI OLMAYAN ÜRÜNLER)

Vatan Bilgisayar’dan satın almış olduğunuz ve 6502 sayılı T.K.H.K. çerçevesinde ayıplı olmayan ürünleri müşteri memnuniyeti kapsamında, satın aldıktan sonra 15 gün içinde, aşağıda aktarılan koşullar çerçevesinde ve yalnızca belirtilen ürünleri değiştirebilirsiniz: (aşağıdaki koşulların bir arada bulunmaması halinde değişim yapılamaz)

• Değiştirmek istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün kutusunu açtıysanız; kutuya, ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden, hasarsız, hatasız ve eksiksiz olarak getirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması durumunda değişim işlemleriniz başlatılabilecektir.
• Ürünle birlikte verilen tüm hediyelerin de kusursuz ve eksiksiz olarak teslim edilmesi zorunludur.
• Satış faturasının aslı olmadan değişim işlemi yapılamaz.
• Faturanızı (ticari gerçek kişi işletmesi ve ticari tüzel kişi) firma adına kestirdiyseniz ürünü değiştirmek için iade faturası/serbest meslek makbuzu aslını getirmeyi unutmayınız, aksi durumlarda değişim işlemi başlatılamayacaktır. " Sitesinde yer alan ve ürün satın alındığında da belirtilen maddeler bu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı