Vatan Bilgisayar'da Windows 10 Home kurdurulabilir mi?

Arneb41

Femtopat
Daha fazla  
Ben Vatan PC'de laptop aldım ve modifiyeli Windows 10 kurdum ama zaten içinde Windows 10 Home vardı ama korkuyorum bilgilerimi çalacaklar diye. Vatan'ın müşteri hizmetlerini ulaşarak geri Windows 10 Home kurdurabilir miyim?

Knk devlet ajanı değilsen senin bilgilerini ne yapsınlar çok kasma bir şey olmaz. Modifiyeli windowstan kastını anlamadım bu arada.

Koskoca firma senin bilgilerinle ne yapacak ki, yapsalar bile sadece bilgileri satarlar :/

Geçmiş olsun kardeşim bütün kredi kartların çalındı, hesapların gitti, T.C kimlik numaran ile işlem yapılacak. (!)

Şaka bir yana, hiçbir şey olmaz. Modifiyeli Windows'dan kastın sanırım OEM keyler. Ama Windows Crack'li ise güvenlik sorunu yaşayabilirsin.
Bunu indir ve kur bilgisayarına.

Ya normal windows kurunca bilgisiyarım kasıyor modafiyeli windows normal windowsdan daha az ram cpu kulandığı için modafiye windows da fps artıyor ben oyun oynadığım için yüklemiştim w10 home vardı biraz kastığı için yüklemiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…