Vatan Bilgisayar'dan alınan kusurlu ürünün değişimi yapılır mı?

Talha4142

Decapat
Daha fazla  
Bugün sabah Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinden aldığım Samsung S7 FE tableti açtığımda ekranda boydan boya yeşil bir çizgi olduğunu fark ettim, tabii tabletin kurulumunu falan yaptım. Vatanı aradığımda Ankara'ya geri göndermemi istediler fakat hafta sonu gönderme işlemi olmadığı için pazartesi gününü bekliyorum. Pazartesiye kadar kullansam bir problem olur mu? Ve ürünü değiştirirler mi? Bir problem yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acil işiniz yoksa kullanmayın ve paketinde saklayın bence. Bir kaza çıkmasın kullanıcı hatasına bağlamasınlar.

Sorun yaşamazsın diye tahmin ediyorum ürün onların ve kusurlu

Ben RAM arızası yaşamıştım. Vatana garantiye götürdüm. Mağazaya gidip yüz yüze görüştüm. 3000 MHz dual RAM'i teslim ettim. Yerine 3200 MHz sıfır dual RAM verdiler bana.

Ben RAM arızası yaşamıştım. Vatana garantiye götürdüm. Mağazaya gidip yüz yüze görüştüm. 3000 MHz dual RAM'i teslim ettim. Yerine 3200 MHz sıfır dual RAM verdiler
Yaşadığım şehirde vatan mağazası yok maalesef

Ürüne bir şey olmadığı sürece sorun yaşamazsın ancak benim tavsiyem kullanmaman olacaktır.​

Ürünü yollarken tabletin kalemini içine koymayı unutmuşum sizce ne olur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…