Vatan Bilgisayar'dan satın alınan sisteme kargoda bir şey olursa kim sorumludur?

matrokor

Hectopat
Vatan Bilgisayar'dan 4.500 TL sistem satın aldım. Ve tek kargo seçeneği UPS kargoydu. UPS kargonun yorumlarına baktığımda çoğu olumsuzdu. Kargo geldiğinde bir sorun yaşarsam bu UPS kargonun sorumluluğunda mıdır yoksa Vatan Bilgisayar'ın mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan Bilgisayar'dan 4.500 TL sistem satın aldım. Ve tek kargo seçeneği UPS kargoydu. UPS kargonun yorumlarına baktığımda çoğu olumsuzdu. Kargo geldiğinde bir sorun yaşarsam bu UPS kargonun sorumluluğunda mıdır yoksa Vatan Bilgisayar'ın mı?
Merhabalar, UPS kargo en iyi kargo şirketlerinden bir tanesidir. Örneğin İtopya'dan alınan ürünler de UPS kargoyla yollanır. Kargonun başına bir şey gelmesi durumunda bundan UPS kargo ve Vatan Bilgisayar sorumludur ama rahatlamak isterseniz Vatan'ın internetten siparişinizle ilgili size gönderilen bir sözleşme olmalı orayı inceleyebilirsiniz. Bence rahat olun sorun çıkmaz, iyi günler dilerim!

Merhabalar, UPS kargo en iyi kargo şirketlerinden bir tanesidir. Örneğin İtopya'dan alınan ürünler de UPS kargoyla yollanır. Kargonun başına bir şey gelmesi durumunda bundan UPS kargo ve Vatan Bilgisayar sorumludur ama rahatlamak isterseniz Vatan'ın internetten siparişinizle ilgili size gönderilen bir sözleşme olmalı orayı inceleyebilirsiniz. Bence rahat olun sorun çıkmaz, iyi günler dilerim!

İçimi rahatlattınız. Sadece o kadar kötü yorum görünce korkmuştum açıkcası teşekkürler.
UPS kargo en iyilerinden birisi. Sorun yaşamları garip geldi.

Google yorumları, Şikayetimvar yorumları çok kötü olunca içime bir kurt düşmüştü.

Kargo size teslim edildiği zaman paketleri teker teker açıp kontrol edin her hangi bir hasar durumunda tutanak tutturup geri gönderdiğiniz taktirde sorumluluk sizden çıkmış olur yeni ürün göndermeleri gerekir.

Zamanında bir arkadaşım Custom sıvı soğutmalı sistemini UPS kargo ile garantiye yollamıştı sistem geri gelirken paramparça olmuştu bayağı uğraşmıştı mahkeme vs için yani Allah korusun kargo çalışanları içeriğine bakmadan fırlatıyor her şeyi bir şey olursa karşılar ama Vatan büyük ihtimalle.

Böyle bilgisayar gibi şeylerde genelde UPS kargo kullanılır. Bence gayet iyi bir kargo şirketidir ama bu aralar biraz geç gelme durumu olabiliyormuş haberiniz olsun.

Paketleri açtığımda artık kargo geri alır mı?
Hocam yanlış biliyorsam düzeltin? Kargoda hasar varsa kargo teslim edilir, kurye sizin kutu içeriğini açıp da kontrol etmenizi beklemez. Ayrıca Elektronik aletlerde hiçbir şekilde kargolar mesuliyet kabul etmez bunun içinde sözleşme imzalatırlar. Ürün koruması Vatan computer tarafından verilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı