Vatan Computer haftasonu indirimi

TochBanned

Hectopat
Arkadaşlar Vatan Computer'da haftasonlarına özel %30 indirim olduğunu bilmeyen yoktur heralde. Her neyse benim asıl sorum bu sadece internetten yaptığımız alışverişlerimi kapsıyor? Yoksa mağazadanda alınca %30 indirimden yararlanabiliyormuyuz?

Vatan bilgisayar artık her hafta sonu indirim yapmıyor.

Ben 2400 TL lik sistem toplayacağım ramazan bayramında %30 indirim ile 1680 TL ye düşüyor.%30 indirim ne zaman olur ki?

Sizin belirttiğiniz fiyata kadar asla düşmez. Avantajlı fiyat üzerinden hesaplama yapmayacaksınız. Normal fiyat üzerinden hesaplama yapabilirsiniz. Zaten indirim olacağı zaman fiyatlar normalden yüksek olur. Sonra %30 indirim olunca eski haline döner.

Şimdi ben 2400 TL tl lik sistem alıcaktım diyelim ki %30 indirimle alıcam kaç paraya düşer?

En fazla 2200 TL falan olur.

Artık öyle indirim yapmıyor Vatan. Karne günü bile %10 yapmıştı. Sen 2400' lük sistemi 2100 civarında alırsın.

Bütün planlarım suya düştü resmen. Neyse biraz daha biriktirip zorluyacağız artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…