Vatan ekran kaplaması darbelerden korur mu?

l0st

Picopat
Daha fazla  
Vatan bilgisayarda 100 liraya istenilen telefona göre kesilip uygulanan jelatin gibi bir ekran koruyucu var. 1 hafta önce bundan taktırdım fakat pek koruyacak bir şeye benzemiyor. Acaba ekranı darbelerden korur mu yoksa sadece çizilmemesi için yapılmış bir ürün müdür?

Hocam 100 TL çok fazla olmuş. 15 TL'ye çizilmeden koruyanları var ve 30 TL gibi fiyatlara darbelerden de koruyanlar var. Sakın tamamen korur gibi bir yanılgıya düşmeyin. Belirli bir düzeyde koruyor.

Marka vesaire var mı ilgili koruyucunun? Yoksa noname koruyuculardan mı? Ayrıca hangi cihaza taktınız? Günümüzde güncel cihazlar Gorilla Glass Victus gibi güçlü darbe emici ve darbeye, çizilmeye dirençli camlar ile geliyor.

Vatan'da taktıkları iki farklı versiyonu var diye biliyorum, biri darbelerden koruyan temperli cam. Diğeri çizilmeleri önlemek için, pek de dayanıklı olmayan normal kaplama.

Sizin taktırdığınız ikincisi büyük ihtimalle.

Marka vesaire var mı ilgili koruyucunun? Yoksa noname koruyuculardan mı? Ayrıca hangi cihaza taktınız? Günümüzde güncel cihazlar Gorilla Glass victus gibi güçlü darbe emici ve darbeye, çizilmeye dirençli camlar ile geliyor.

iPhone SE 2020 telefonuma taktırdım. Büyük bir jelatin oluyor onu makineyle modele göre kesip takıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı