Vatan PC toplama sihirbazı guvenilir mi?

• Konuyu başlatan Timurozer
  • Başlangıç Tarihi
Bütçe
6500tl
Ekran kartı nerde?
İntel kesinlikle alma onun yerine R7 2700X al 1400 TL
İntel önermeyin artık kimseye 3-5 fps için 1000 TL daha fazla vermek mantıksız.

İntel kesinlikle alma onun yerine R7 2700X al 1400 TL

İntel önermeyin artık kimseye 3-5 fps için 1000 TL daha fazla vermek mantıksız.
Zaten bende R7 2700x almayı düşünüyorum Amd fiyat performansta cidden guzel isler çıkarıyor

Bence Intel yerine Amd olmalı anakartta x570 olur daha ucuz olur.
Artık iş istasyonları bile Amd oluyor zaten Intel mobil taraftan para kasıyor ryzen 4000 ler geldi bide 5000ler gelsin herhalde ryzen 6000 mobillerde 5nm görürüz benim tahminim Amd laptoplarda ısınmayı ortadan kaldıracak kısaca çok çok çok daha f/p bir ürün Amd hem ayrıca içinden fan çıkıyor beleş fan daha ne istiyorsun.

Son düzenleme:
Yanlış anlaşılma olduğu ortada ben bütçenize göre PC toplamadım. Kendime toplamaya başladığım bir sistem oluşturuyordum ve konuyu görünce size demek istedim ki "Bu çerçevede parçaları gözden geçirirseniz (mesela i7 yerine 3900X gibi, Aourus Z390 yerine Tomahawk gibi) en azından paranın karşılığı konusunda rahat edersiniz diye düşünüyorum." dedim. Sonuçta gerçeği söyleyeyim bu kadar para verip Rampage'den malzeme almak risk değilde nedir? Ayrıca işlemci konusunda biraz daha üste çıkılabilir. Ayrıca Vatan yerine Sinerji, itopya gibi yerlere bakmanız sizin faydanıza!

Sen monitörsüz toplamışın. O ise monitörlü o yüzden bir dahaki yazdığınızda daha iyi bakın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…