Vatan Teknik Servisi

onur1976

Hectopat
Daha fazla  
Vatan bilgisayardan samsung galaxy note 4 telefon aldım 1 ay sonra arka kamera camı çatladı.bende vatan bilgisayara götürerek arka kamera camı değiştirilecek dedim. Tamam dediler.neyse 10 gün filan sonra 67.5 tl tutarı dediler onay yazıp gönderdik sonra 1 hafta sonra daha 245 + kdv deyip 299 tl tutar dediler onay dedik.
Sonra 40 gün filan sürdü.telefon geldi dediler gebze şubesine gittim ve kamera kasasında çizik var diye kabul etmedim ve ordaki yetkili kişi altına kullanıcı hatası olmayıp tamir aşamasında gibi şeyler yazıp ücretsiz dediler. Sonra 50. Günde ise 495 + kdv deyip 550 tl dediler bizde red yazdık telefonumuz gelmiş ama sonra destek bilişimden alıp samsung yetkili bayisine gönderdiler. Şuan 2 aydır bekliyorum ve bu konuda pek bilgim olmadığı için bişey yapamıyorum buraya danışayım dedim ne yapmamı önerirsiniz ? Bu arada gebze vatan bilgisayar müdürü müşteri haklıdır diye bi kanun yok dedi ve dondum kaldım bu adamı nasıl müdür yapmışlar anlamış değilim.

Teşekkürler samsung.2 aydır gelmeyen ürünümü ve 540 lira tutan sorunu 0.02 krş hallettin teşekkürler.Arkadaşlar telefonu vatandan almıştım ama teknik serviste bundan sonra vatan değil samsung bayisine vereceğim

Vatan Bilgisayar teknik servis olarak ne yazık ki sınıfta kaldı. Hiç bir şekilde kullanıcı dostu değillerdir. Eğer Samsung ile iletişim kurmamış olsaydınız size iletişim kurun derdim. Doğru bir yol izlemişsiniz. Vatan Bilgisayar'ın ne yazık ki satış sonrası hizmeti yok. Maltepe Pazar'ı gibi bir yer.

ben topkapı vatandan pc topladım şehir voltajından msi anakart ve zotac ekran kartı yandı. msi anakart sorunsuzca değişti ama ekran kartı kullanıcı hatası dediler müşteri hizmetlerine itiraz edince diklenerek git dava aç şeklinde polemik oluşunca 2 kişiyi dövmemle ekran kartını bir üst modelle değiştirdiler aklınızda bulunsun vatan bilgisayarla garantilik bi durumunuz olursa her zaman agresif olun insanı enayi yerine koymayı alışkanlık haline getirmişler ...

ben topkapı vatandan pc topladım şehir voltajından msi anakart ve zotac ekran kartı yandı. msi anakart sorunsuzca değişti ama ekran kartı kullanıcı hatası dediler müşteri hizmetlerine itiraz edince diklenerek git dava aç şeklinde polemik oluşunca 2 kişiyi dövmemle ekran kartını bir üst modelle değiştirdiler aklınızda bulunsun vatan bilgisayarla garantilik bi durumunuz olursa her zaman agresif olun insanı enayi yerine koymayı alışkanlık haline getirmişler ...

Merhaba dostum :)

2 sene boyunca Topkapı şubesinde Müşteri hizmetleri bölümünde Teknisyenlik yaptım kimleri dövdün lütfen anlatabilir misin ? :))))

Arkadaşım sallıyorsunuz bari düşünün sallarken lütfen yapmayın rica ediyorum. Dingonun ahırımı burası

Peki verdiğiniz hizmetten memnun musunuz ? Ayrıca gebze şubesinden şikayetçiyim ben, ama 3 ay sonunda samsung el attı ve telefonu sapasağlam geri gönderdi 245 +kdv 300 tl dediler tamam dedik 540 dediler vazgeçtik samsung ücretsiz yaptı 300 tlnin üstüne eklenen fiyatı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı