Vatan Windows kurulumu yapıyor mu ?

asım_ov

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar vatandan bir bilgisyar toplicam ve windows yüklemeyi bilmiyorum. Rehberleri falan izledim ama hiçbir türlü beceremedim. O yüzden şu soruyu sormak istiyorum. Vatandan bilgisayar topladıktan sonra onlar kendileri isteğe bağlı windows 8.1 yada 10 yüklüyorlarmı ? Bir kısım yüklüyor bir kısım ise yüklemiyor satın alman gerek diyor. Net bir cevap almak istiyorum. Teşekkürler. İyi sosyaller.

Bana kurdular ama Win 8 kurmuyorlar Win 7 Pro kuruyorlar. Birde şöyle dediler; normalde kurmuyoruz ama birkereye mahsus kurduk dediler tabi ben inanmadım o ayrı mesele.

Konyaaltı'nda bulunan Vatan Bilgisayar'da arkadaşımla sistem toplarken ''Windows kurulumu yapıyor musunuz?'' diye sormuştuk. Oradaki eleman da ''Yaparız.'' demişti. Korsan olup olmadığını bilemem. Adama, kuracaksanız UEFI kurun dedim boş boş baktı bana :D. Galiba 30 gün süre veren Windows 7'yi kuracaklardı :D. Bizde kurdurmadık.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı