Vatanbigisayar bayrama özel %30 indirim olacak mı ?

Makaleler
6
Daha fazla  
Vatanbilgisayar bayrama özel %30 indirim yapacak mı ?

Vatanbilgisayar bayrama özel %30 indirim yapacak mı ?

Aramızda Vatan PC çalışanı yok diye biliyorum. Bunu biz bilemeyiz ama büyük ihtimal olur. Gerçi olsa da bir şey fark etmiyor. Ben telefon alırken Grand 900 TL'ydi geçen %30 indirimle 949 TL olmuş.

Vatanın nezaman %25 üstü indirim yaptığı belli olmuyor. Bir bakmışın yarın yapmış.

Çoğu zaman indirimlerin ne zaman olacağını çalışanlar bile bilmiyor. Bayramda 30. yıl olduğu için büyük bir ihtimal %30 indirim olur.

Ayrıca ben laptop aldığımda, çalışan elemen bile çaşırmış %36 indirime Ben de neden yaptılar bilmiyorum, şaşırdım diyordu. Ansızın yapıyorlar...

Yaparlar büyük ihtimalle de, ne farkedecek adamlar dolar 1.92 iken kuru sabitliyorlar 4-5 kuruş fazlasına sonra indirim yapıyorlar zaten bindirim yaptıktan sonra bir de Çok da bir avantajı kalmıyor, bununla ilgili mesaj attım tabi ama işlerine gelmediği için cevap veremediler kur ile ilgili. Çok yanlış bir mantıkla çalışıyorlar tamamen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…