Vatanbilgisayar.com ile Mağaza Fiyat Farkı

ibrahimY

Kilopat
Makaleler
7
Yer
Ankara
Daha fazla  
Vatanbilgisayar.com'dan bilgisayarı topladım. Orada 2750 TL tutuyor. Mağazadan alacağım için fiyat farkı ne kadar olur ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternete özel yazmıyorsa bütün fiyatlar aynı mağaza ile. Spesifik olarak bir ürünün fiyatını merak ediyorsan ara sor mağazayı. Ben almadan önce her zaman mağazayı arar ellerinde var mı diye sorarım. Zaten stok durumunu sorarken siteden bakıyor ve atıyorum "123 liralık olan ürün mü?" diye soruyor.

İnternete özel yazmıyorsa bütün fiyatlar aynı mağaza ile. Spesifik olarak bir ürünün fiyatını merak ediyorsan ara sor mağazayı. Ben almadan önce her zaman mağazayı arar ellerinde var mı diye sorarım. Zaten stok durumunu sorarken siteden bakıyor ve atıyorum "123 liralık olan ürün mü?" diye soruyor.
Ben internete özel yazısı göremedim ama sepete eklenince indirimli gözüküyor isterseniz siz de bakın.
VIEWSONIC 21.5”" VX2257-mhd AMD FreeSync™ 75 Hz 1MS GAMING MONİTÖR

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı