Vatanda Montaj Paralı mı ?

osd32

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yakın bir zamanda toplama pc alacağım için montaj yapmaktan da
çekiniyorum o yüzden vatanda montaj yaptıracağım kaç tl tutar?

Paralı değil ancak bu sitenin YouTube'ta olan videolarını izleyip montajı sen yapsan daha iyi. Vatan PC'dekiler montajı çok kötü yapıyor. Kötüden kastım hiç kablo düzenleme yapmıyorlar. Hava sirkülasyonu berbat oluyor. Her şube aynımı bilmem ama benim gördüklerim bunlar. Hadi sana iyi şanslar. Yeni bilgisayarın hayırlı olsun :)

Paralı değil ancak bu sitenin YouTube'ta olan videolarını izleyip montajı sen yapsan daha iyi. Vatan PC'dekiler montajı çok kötü yapıyor. Kötüden kastım hiç kablo düzenleme yapmıyorlar. Hava sirkülasyonu berbat oluyor. Her şube aynımı bilmem ama benim gördüklerim bunlar. Hadi sana iyi şanslar. Yeni bilgisayarın hayırlı olsun :)

Hocam montajı ilk defa rehberler veya video izleyerek yapmaya çalısan biri, kolay kolay hata yapar mı? Hata yapıp parçaları bozucağımdan korkuyorum.

Montaj videolarını izleyerek kendın yapsan daha iyi olur arkadasların dedigi gibi her vatan computer subesinde aynı montajlama yok bazıları kabloları çok güzel düzenliyor bazıları ise dikkat bile etmeden yapıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı