Vatan'da siparişim gözükmüyor

gestube

Hectopat
Daha fazla  
Vatan'dan sipariş verdim, tıkladıktan sonra beni sepetim sekmesine götürüyor. Siparişim bölümüne baktım ancak herhangi bir sipariş göremedim. Daha sonra tekrar denedim bu sefer 3D secure ile, bu sefer de yeni sekme açtı, bu sekme 2 saniyede bir yeniliyor kendini ancak sipariş onaylamayla ilgili bir şey yok. Siparişim bölümü de bomboş. Neyi yanlış yaptım? Bu Vatan'ın sorunu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce aynı konuyu gördüğüme eminim, daha önce birçok kişi yazmıştı Vatan Bilgisayar'dan kaynaklanıyor sanırım.
Arayıp yinede sorunun cevabını öğren.

Evet kredi kartı ile aldım. Ancak ne telefonum da ne de kartımla ilişkilendirdiğim mail adresinde bir mesaj göremedim.

@Silinen üye Müşteri Hizmetlerine bir şikayette bulundum onun mesajını bekliyorum. Şimdi bankayı da arayacağım. En kötü Vatanı da ararım yarın ilk iş.

Vatan'ı aramak yerine şube yakın ise direkt olarak gidip kendiniz sorun ödemeniz iletildiyse sorun çıkmayacaktır, birkaç güne teslim edilir. Telefon ile arayınca çoğu yer sizi bekletir.

Şimdi bankamla konuştum. Herhangi bir işlem gerçekleşmemiş. Şube yakında bu saatte gidemem :)
Yardım için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı