Vatangame güvenilir mi?

Geç göndermelerinden şikayetçi herkes, onun dışında yükleme yapıyorlar.

Hocam Şikayetvar’da herkes olumsuz deneyimlerini yazdığı için hangi firma olursa olsun kötü algılarız bence.

Geç göndermelerinden şikayetçi herkes, onun dışında yükleme yapıyorlar.

Hocam Şikayetvar'da herkes olumsuz deneyimlerini yazdığı için hangi firma olursa olsun kötü algılarız bence.

Doğrudur hocam. Herhangi bir ürünü alırken üreticisiyle alakalı araştırmalar yaparım. Şikayetvar gibi siteler dediğiniz gibi herkes olumsuz deneyimlerini paylaşıyor. Bu durumda ürünü alırken ne tür bir sorunla karşılaşıp karşılaşmayacağınız konusunda bilgi sahibi oluyorsunuz. Şikayetvar sitesi bu konuda büyük bir nimet. Ben genellikle çözümlenmiş yorumlara bakıyorum. Üretici ilgilimi değil mi diye.

Evet güvenilir çoğu yayıncının sponsorudur.
Kullandın da mı güvenilir diyorsun
Her firmanın hatası olur önemli olan sorunu en kısa zamanda çözmeleri.
Az önce başka bir konuda Technopat'ın youtube kanalında önerdiği bir İSS yi ben güvenmiyorum diyorsun. Şikayet varda şikayet atılan ne yedüğü belirsiz bir siteye güveniyorum diyorsun. Biraz garip.

Kullandın da mı güvenilir diyorsun.

Az önce başka bir konuda Technopat'ın YouTube kanalında önerdiği bir ISS'yi ben güvenmiyorum diyorsun. Şikayet varda şikayet atılan ne yedüğü belirsiz bir siteye güveniyorum diyorsun. Biraz garip.

Evet kullandım 2 defa VP aldım ve geç geldi ama geldi ve ayrıca diğer konuda adam 150 TL verecek sen ne kafayla TurkNet'e geç diyorsun.

Kullandın da mı güvenilir diyorsun.

Az önce başka bir konuda Technopat'ın YouTube kanalında önerdiği bir ISS'yi ben güvenmiyorum diyorsun. Şikayet varda şikayet atılan ne yedüğü belirsiz bir siteye güveniyorum diyorsun. Biraz garip.

Bir e-pin için 40 saat bekleten, hatta para gondermemissiniz diyen bir yer vatangame.

Yeni konular

Geri
Yukarı