VDS server önerisi

Fury23

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Minecraft sunucum için 8 GB RAM'li bir Windows VDS server kullanıyorum ve fiyatlar pahalı gelmeye başladı. Bildiğiniz ucuz performanslı VDS sağlayıcılarını benimle paylaşır mısınız? SagaNetwork ucuz gözüküyor ama beğenmeyenler falan gördüm. Bilgilerin çalınmaması önemli ayrıca. Daha önce Keyubu kullandım fakat saganetwork cok daha uyguna geliyor. Şimdiden teşekkürler. Kayizer bilgiler çaldırdığından beri gözümden düştü. Pek güven kalmadı zaten.

Merhaba,

Saganetwork, sanal sunucular için VMware kullanır. Web üzerinden yönetilen sunucular için ise docker kullanır.

Eğer yeterli donanımı kiraladıysanız bu donanım fiziksel sunucularda rezerv edilerek sizin kullanımınıza ayrılacaktır. Tabii ki bazen bu yapıda belirli sorunlar yaşanabilir. Ancak, genel anlamda yeterli koşulları sağladığınız sürece sorun yaşamazsınız.

Genel anlamda bir çok kullanıcımız yetersiz koşullarda barındırma yaptığından ötürü sorun yaşamaktadır. Bu sorunun sebebi ekonomiden ötürü sunucu ücretlerinin oldukça yükselmesi. Bu konuda yapabilecek pek fazla bir şey yok.

İyi sosyaller ^^

Yeni konular

Geri
Yukarı