VDSL altyapı için 1.500 TL civarına modem önerisi

Osturogot

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba, belirttiğim gibi uygun koşullu sorun etmeyecek iyi bir modem arıyorum TurkNet'e geçeceğim için modem almam gerekiyor ASUS'un modellerine baktım bütçe 1200-1500 civarı var, neler önerirsiniz?

İnternet altyapım fiber desteklemiyor. VDSL destekliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba, belirttiğim gibi uygun koşullu sorun etmeyecek iyi bir modem arıyorum TurkNet'e geçeceğim için modem almam gerekiyor ASUS'un modellerine baktım bütçe 1200-1500 civarı var, neler önerirsiniz?

Amazon.com.tr İncehesap Gaming gecelerinde Keenetic modemlerin fiyati daha fazla dusebiliyor eger acileyiti yoksa bekleyebilirsiniz,

Hocam ASUS'un modellerini önermiyorum piyasada satışta olan ürünlerin hepsi 5,6 yıl önce çıkan modeller yeni üretilen modeli yok maalesef alacaksanızda bunun bilincinde olmanızı tavsiye ediyorum.

Benim tavsiyem 2023 model olan 2 modelden birini seçmen.

Keenetic Omni Dsl KN-2012-01TR 300 Mpbs VDSL2 Modem Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Keenetic KN-2112-01TR 1200 Mbps VDSL2 Modem Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Her iki modemin VDSL2 ve fiber gigabit port desteği var ucuz olanda Wi-Fi 2.4 var sadece 5 GHz özelliği bulunmuyor.

Sarı sayfalardan temiz bir Zyxel DX3200 alabilirsin. Çok iyi bir modem. Hemde wifi 6/ mesh destekli.

Geri
Yukarı