VDSL hatta ADSL modem kullanilir mi?

daghanmustafa

Hectopat
Daha fazla  
Altyapi VDSL bende ADSL2pkus modem var kullanabilir miyim?

5 GHz destekli modemler önerir misiniz ASUS marka ve uygun fiyatlı.

Paket şu an 35 Mbps 35 değil de 16 hız görünmesi gerekmez mi ya da hızın 16 gelmesi mi lazım.

ADSL ile 16 ve 24 Mbps'ye kadar çıkabilirsin VDSL ile 100 Mbps VDSL 2 ile 250 Mbps'ye kadar çıkabilirsin hızı etkileyen faktörler evin iç hat durumu evin bağlı olduğu santral saha dolabındaki kabloların kalitesi ve seçtiğin ISS.

ADSL ile 16 ve 24 Mbps'ye kadar çıkabilirsin VDSL ile 100 Mbps VDSL 2 ile 250 Mbps'ye kadar çıkabilirsin hızı etkileyen faktörler evin iç hat durumu evin bağlı olduğu santral saha dolabındaki kabloların kalitesi ve seçtiğin ISS.

Ben şeyi sordum bizim bina VDSL altyapı ama elde 1 tane ADSL modem var kullanabilir miyiz bu modemi diye müşteri hizmetleri ADSL'e düşürürüz hattı ADSL hızında kullanırsınız dedibende test ettirmek için düşürttürüyorum deneyeceğim 1 saate.

Ben şeyi sordum bizim bina VDSL altyapı ama elde 1 tane ADSL modem var kullanabilir miyiz bu modemi diye müşteri hizmetleri ADSL'e düşürürüz hattı ADSL hızında kullanırsınız dedibende test ettirmek için düşürttürüyorum deneyeceğim 1 saate.

Evet kullanılır daha yüksek değerlerde internet istiyorsan altyapı zaten VDSL destekliyor VDSL modem alırsın kafan rahat olur sorunun çözüldü gibi.

Şu şekilde çözdüm GIBIRNet ile iletişime geçtim ve altyapıyı VDSL'den ADSL'e düşürmemiz gerekiyor dediler ADSL'e düştüğunde ADSL modem kullanabilirsiniz dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı