VDSL2 ISS önerisi

Açık ara türk.net öneririm. Bende kullanıyorum 85 TL'ye 35 Mbps. Şu an aldığınız hizmet gerçekten çok kötü imiş geçince farkı sizde anlayacaksınız. 1 ayda bedava arkadaşlarının davet kodunu kullanırsan. Eğer davet kodun yoksa geçmeye karar verirsen paylaşabilirim sizinle varsa canınız sağ olsun. Geçişle ilgili veya hattınızla ilgili her şeyi sorabilirsiniz haberleşme mühendisiyim.
Hocam TT 16 kullanıyorum 59 altyapım geldi.
Fakat TT 35 için 115TL 24 için 105Tl istiyor. (Aralık fiyatları şuan tekrar uçtu.)
Biraz tuzlu hocam gelmiyor.
Taahhüt 3 ay kaldı bitmesine 1 hafta kala TürkNet geçiş yapmayı düşünüyorum.
TürkNet nasıldır? Geçilir mi?
Deneyiminiz ve gözleminiz nedir?

İsterseniz davet kodunu yazayım bir yere not edin. Çünkü kullandığınız davet kodlarının sahibi faturasını 1 gün bile geç ödese sizin hakkınızda yanıyor.
Sağ olun hocam, uğraştırmayayım sizi. Davet kodu alabileceğim birisi var. Siz kendi davet kodunuzu bir arkadaşınıza verirsiniz. Çok teşekkür ederi tekrardan.

Hocam TT 16 kullanıyorum 59 altyapım geldi.
Fakat TT 35 için 115TL 24 için 105TL istiyor.(Aralık fiyatları şu an tekrar uçtu.)
Biraz tuzlu hocam gelmiyor.
Taahhüt 3 ay kaldı bitmesine 1 hafta kala TurkNet geçiş yapmayı düşünüyorum.
TurkNet nasıldır? Geçilir mi?
Deneyiminiz ve gözleminiz nedir?

Taahhüdü beklemenize gerek yok 120 TL ve altını türk.net karşılıyor. Kesinlikle öneriyorum bazıları zorun yaşarsınız falan diyor hiç aldanmayın denemekten zarar gelmez memnun olmayanlarım 50 katı memnun olanlar var.
Sağ olun hocam, uğraştırmayayım sizi. Davet kodu alabileceğim birisi var. Siz kendi davet kodunuzu bir arkadaşınıza verirsiniz. Çok teşekkür ederi tekrardan.

Ben teşekkür ederim hocam. Dediğim gibi öneriyorum türk.net i ben daha sorun yaşamadım yaşayacağımı sanmıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı