Vega 11 ile RX 6500XT birlikte kullanılır mı?

Peganeo

Hectopat
Yer
Malatya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5500, RX6600XT QICK
Bugün RX 6500XT aldım ve benim işlemcim de R5 3400g, laptop gibi ikisini birlikte birini masaüstü için diğerini oyun için ayarlayabiliyor muyum?

Son düzenleme:
Çoğu bilgisayarda harici ekran kartı varken dahili grafik birimi iptal olur. Kısacası çalışmaz, Chipset desteği olması gerek. Anakartınızın modeli nedir? Desteği varsa BIOS üzerinden ayarlayabilirsiniz.

Bugün RX 6500XT aldım ve benim işlemcim de R5 3400G, laptop gibi ikisini birlikte birini masaüstü için diğerini oyun için ayarlayabiliyor muyum?

Masaüstü sistemlerde bu mevcut değil ayrıca gereklide değil laptoplarda bunu batarya daha uzun süre kullanılsın diye yapılıyor fakat masaüstünde böyle bir şeye gerek olmadığı için yapılmıyor diye biliyorum yanlışım varsa beni düzeltin bende yazımı duzenleyeyim.

Çoğu bilgisayarda harici ekran kartı varken dahili grafik birimi iptal olur. Kısacası çalışmaz, Chipset desteği olması gerek. Anakartınızın modeli nedir? Desteği varsa BIOS üzerinden ayarlayabilirsiniz.
B450M-A PRO MAX anakartım.
1650568429570.png

Bir videoda böyle bir şey gördüm, sanırsam eski APU lar için Dual GPU olayı oluyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı