Vegas Pro Velocity videoda kayba yola açıyor

Gerek

Hectopat
Makaleler
1
Sorun şu: Hızlandırma veya yavaşlatma kullandığımızda videonun boyutu değişmiyor. Bu saçma durumda videoyu eğer hızlandırırsak tekrar tekrar başlamasına yavaşlatırsak videonun bir kısmının yok olmasına sebep oluyor. Bunu nasıl engelleriz? Problemi anlamadıysanız şu videoyu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

04:10'dan itibaren izleyin anlayacaksınız. Bunun çözümü varsa yazar mısınız?
@Recep Baltaş @Ali Güngör hocam, sanırım siz de kullanıyorsunuz. Eğer biliyorsanız yazar mısınız çözümü?

Son düzenleyen: Moderatör:
CTRL'ye basıp videoyu sağa-sola çekin. İçe doğru çekerseniz hızlanıp küçülür, dışarı çekerseniz uzayıp yavaşlar. Tekrar sarma gibi şeyler olmaz.

Bu arada öbür konuya mesaj yazmıştım, düzeldi mi?

CTRL'ye basıp videoyu sağa-sola çekin. İçe doğru çekerseniz hızlanıp küçülür, dışarı çekerseniz uzayıp yavaşlar. Tekrar sarma gibi şeyler olmaz.

Hocam ben artık son çare onu yapacağım :D ancak sizde biliyorsunuzdur velocity kullanmak çok daha profesyonelce oluyor doğal olarak.

Ha bu arada hocam daha söylediğinizi yapamadım :D çünkü elimde klip yok şu an yeni hazırlıyorum diyebilirim. Ancak işe yarayacağını düşünüyorum :D sağ olun onun için de. Videoyu o şekilde yapamadım ama yine de bitirmiştim :).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Gerek Hızlanma konusunu artan kısmı keserek çözersiniz.

Yavaşlatma olayını ise videoyu yavaşlatmadan önce uzatın, normal hızda iken tekrar başlayacak gibi olsun.
Yavaşlatınca kayıp olan kısım yeniden başlayan kısım olur ve elinize istediğiniz yavaşlıkta kayıpsız bir kısım kalır.

@Gerek Hızlanma konusunu artan kısmı keserek çözersiniz.

Yavaşlatma olayını ise videoyu yavaşlatmadan önce uzatın, normal hızda iken tekrar başlayacak gibi olsun.
Yavaşlatınca kayıp olan kısım yeniden başlayan kısım olur ve elinize istediğiniz yavaşlıkta kayıpsız bir kısım kalır.
Hocam daha yeni sürümleri hiç kullandınız mı? 16 falan

Geri
Yukarı