Veli izin dilekçesini teslim edebilir mi?

reazyy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 12 sınıfım ve sınavlarım artık Full bitti sadece staj yapıyorum o kadar. Annem ayağını sakatladığı için pek yerinden kalkamıyor babam da pazartesi çarşamba boş.
Perşembe ve cuma çalışıyor, ben sadece o günler için 3 haftalık bir izin dilekçesi çıkartsam babam götürüp verse oluyor mu?
Örnek 1. dilekçeye 02.06.22 tarihinden 03'e kadar izinli.
Sonra ki 2. dilekçeye diğer haftanın yani toplamda 3 tane dilekçe olacak bu oluyor mu?

Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi canı gönülden sunarım konuya gelecek olursak siz bir belge yi veliniz ile gonderirseniz okulda bunu resmi evraka dökerler ve sizi e-Okul'da izinli gösterirler yani gönderseniz bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum.

Ben babama yazdırıp imza falan attırıp kendim veriyorum okula kabul ediyorlar.

Kesinleştirmek için soruyorum, ilk dilekcem 02 Haziran'dan 03'e kadar.
Diğeri 08 ve 09 diğeri 16 ve 17 Hazirana kadar olacak. Bunu aynı günde teslim edebilir velim değil mi?

Kesinleştirmek için soruyorum, ilk dilekcem 02 Haziran'dan 03'e kadar.
Diğeri 08 ve 09 diğeri 16 ve 17 Hazirana kadar olacak. Bunu aynı günde teslim edebilir velim değil mi?

Benim okulumda verebiliyoruz. Kabul etmezlerse 1 gün arayla verirsin.

Benim okulumda verebiliyoruz. Kabul etmezlerse 1 gün arayla verirsin.

Teşekkürler, peki mazerete ne yazmalıyım açıkçası sınavlarım bittiği için gitmek istemiyorum mazerete ne yazsam diye düşünüyorum.

Teşekkürler, peki mazerete ne yazmalıyım açıkçası sınavlarım bittiği için gitmek istemiyorum mazerete ne yazsam diye düşünüyorum.
Hastalığından dolayı diye yazabilirsiniz ben öyle yaptım bir sorun olmadı

Arkadaşında da dediği gibi hastalık, doktor vs yazarsanız kabul ederler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…