Veneto VG15FE kasaya ek fan takılırsa sorun cıkar mı?

Erbaa

Decapat
Daha fazla  
Veneto VG15FE kasam var kasanın kendisinin 4 fanı var ben 4 fan daha takmak istiyorum 2 sis üste 2 sis ekran kartının altına olacak şekilde PSU FSP'nin 650'lık bir modeli güç olarak sorun yaşar mıyim? işlemci soğutucu kule tipi.
Anakart. B450 MK2.
İşlemci. R5 5600.
Ekran kartı. 6700XT.
RAM. 2x16 3200.
Depolama. 2 hrd disk.
1 M.2
1 SSD.
Elimde 2 fan daha var onları da dışarı ya çıkarıp görüntü için taksam diyorum olur mu?

Hızlı tozlanmadan başka bir sorun yaşamazsın. Fanlar bi pek bir güç çekmezler. İstersen 650 watt ile 1000 fanı beslersin.

Kasa sıcaklığın normalse takman gereksiz dediğim gibi ne kadar çok fan o kadar hızlı kasa tozlanması demektir.

Hızlı tozlanmadan başka bir sorun yaşamazsın. Fanlar bi pek bir güç çekmezler. İstersen 650 watt ile 1000 fanı beslersin.

Kasa sıcaklığın normalse takman gereksiz dediğim gibi ne kadar çok fan o kadar hızlı kasa tozlanması demektir.
Önerin için teşekkürler aslında sıcaklık tan değil benim yaptığım ışınlarını yansın istediğim hızda olsun diye düşündüm aslında 4 fan aldım kontrolcülü fanin birisi az dönüyordu satıcı da bir fan daha gönderdi fanı bende dışarıda birakiyim orda öyle ışığı yansın istedim

Geri
Yukarı