Venüs V4 vs. J7 Prime

cagatayefe

Hectopat
Daha fazla  
Dün kendime Vestel Venüs V4 aldım ama aklımda bir soru var. J7 Prime mı almak daha mantıklı?
Vestel'de MT6737 yonga seti var ama 1280x720 ekranı var yani birbirlerini performans konusunda dengelemektedir diye düşündüm. Bazı izlediğim testlerde SD 435'ten daha performanslı olduğunu gördüm. Peki Vestel V4, J7 Prime'dan daha mı performanslıdır? Siz olsanız hangisini alırsınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirttiğiniz modelle J7 Prime arasında dağlar kadar fark var. Nereye bakarsanız bakın J7 Prime'ın daha iyi olduğunu görebilirsiniz.

Son düzenleme:
Belirttiğiniz modelle J7 Prime arasında dağlar kadar fark var. Nereye bakarsanız bakın J7 Prime'ın daha iyi olduğunu görebilirsiniz.
Vestel V4'dü bataryası için almıştım. 5000 mAh. Bir de depolaması J7'ye göre daha iyi olduğundan dolayı.
J7 Prime fiyat olarak zaten aldığınız modele göre fazla. Performans ve donanım bakımından da J7 Prime üstün bir model. Kıyaslamaya gerek bile yok.
Vestel'in depolama ve batarya bakımından dolayı aldım. Bir de Venüs, J7'den 1 yaş daha küçük telefon. Yanılmış mıyım?

@cagatayefe Bataryası ne kadar yüksek olursa olsun, telefon berbat olduğu sürece ben onu şarjsız uzun süre kullansam ne olur, kullanmasam ne olur?
Depolama hakkında görüsüşünz nedir? Bu son yıllarda 16 GB pek rağbet görmüyor ama telefonu dün aldım, oyun da oynadım. Bi kasma sorunu ile karşılaşmadım.
1000-1200 TL civarında daha iyi bir telefon alabilir miydim? Xiaomi telefonların SAR değeri çok yüksek.

16 GB klasik bir insan için yeterli bir depolama. Telefon kullanılır mı derseniz, oyun için kullanılmaz. PUBG Mobile indirip orta ayarlarda oynamaya çalışırsanız ne dediğimi anlarsınız.

Aldıysanız ve eğer değiştirme şansınız yoksa iyi günlerde güle güle kullanın, aynı bütçe ile daha iyisini alabilir miydim diye bakmayın. Tabi ki her donanım için aynı bütçe ile illa ki daha iyi bir ürün olacaktır. Boşu boşuna kendinize eziyet etmeyin siz alırken belli bir bakış açısı varmış kafanızda dolayısı ile içinize sinmiş, boş verin gerisini.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı