Vergisiz kapsamında tablet önerisi

Mediamarkt'da Huawei Matepad 11.5 vardı 6.500tl idi fiziksel mağazasında. Bu modelde Google Servisleri olmasa da 120hz IPS ekran, 6gb ram ve 4nm işlemcisi ile bence fiyatına göre önde. Google Servisleri sorun olabilir tabi ama artık ne için kullanmak istediğinize bağlı.

Arkadaşlar internete sorun birçok kaynak var. Sizin sorduğunuz sorular yüzlerce kez soruldu. Önce bir okuyun ondan sonra anlamadıysanız tekrar sorun. Hatta gidin Resmi Gazete'ye bakın elinizde internet var, arama motoru var. Ayrıca Türkiye'de üretilen falan diye bir ibare de yok şu an. Sallayıp duruyorsunuz.

Dostum, adam buradan bilgi almak istemis sormus. Yardim etmek istemiyorsan geri bas cik. Bu kadar tepkiye gerek yok.

Dostum, adam buradan bilgi almak istemis sormus. Yardim etmek istemiyorsan geri bas cik. Bu kadar tepkiye gerek yok.
Bilgi bir çok kez verildi zaten. Forumda da bir çok konu var. Arama kutusunu kullanması yeterli. Ben arkadaşa özel bir tepki vermedim genel olarak araştırmadan direkt cevap isteniyor ve bilgi kirliliği oluşuyor. Yoksa seve seve yardımcı olurum.

Bilgi birçok kez verildi zaten. Forumda da birçok konu var. Arama kutusunu kullanması yeterli. Ben arkadaşa özel bir tepki vermedim genel olarak araştırmadan direkt cevap isteniyor ve bilgi kirliliği oluşuyor. Yoksa seve seve yardımcı olurum.

Kanka bizim ulkemizde fiyatlar ve kararlar her gun degistigi icin bende konu acarken 1 hafta once acilan konulardan bile yararlanamiyorum maalesef.

Tablet olarak vergisiz kapsamda önerebileceğiniz bir şey var mı? Çok pahalı olmasın, şu an kullandığım Samsung notes çok kullanışlı o yüzden Tab A9 düşündüm ama ne kadar uzun ömürlü o kadar iyi benim için.

Aynı önerileri ben de bekliyordum açtığın için teşekkür ederim.

Ne için kullanacağına bağlı not almak için kullanacaksan ve bana kalem lazım diyorsan Tab S6 Lite 2022 öneririm.

Redmi pad 6 /128 için ne dersin hocam F/P sağlar mı?

Ayni şekilde ben de MatePad 11.5 aldım vergisiz durumdan yararlanmak için ama Google uygulamalarinin stabil çalışmaması ve typce Cden AUX desteği olmamasi gibi sebepler ( kablosuz kulaklık sevmiyorum) bir tik soğuttu iade edeceğim sanirim. Bunlar dert değilse kesinlikle müthiş tablet fiyatına göre tavsiye ederim.

+1 ben de hem kablolu kulaklık kullanmak hem de gbox vs Google hizmetleri ile sıkıntı yaşamak istemiyorum o yüzden MatePad'den direkt vazgeçtim.

Tab S9 FE en mantıklısı şu an ama 9500 altına gelmez muhtemelen.

Black Friday da belki diyorum 11.11 indirimlerinde çok da güzel indirim yapmadılar.

Ayni şekilde ben de MatePad 11.5 aldım vergisiz durumdan yararlanmak için ama google uygulamalarinin stabil çalışmaması ve typce c den aux desteği olmamasi gibi sebepler ( kablosuz kulaklik sevmiyorum) bir tik soğuttu iade edeceğim sanirim. Bunlar dert değilse kesinlikle müthiş tablet fiyatına göre tavsiye ederim
Hocam Gbox veya Aurora Store ile çözülüyor diye duydum. Siz denediniz mi? Performans kaybı yaşadınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı