Vergisiz telefon başvurusunda "Teknolojik Destek Kampanyası Başvuruları Henüz Başlamamıştır" hatası

Qetartxx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, 30 Aralık 2023 tarihinde 9.499 liraya Xiaomi Redmi Note 12 marka modelli telefon satın aldım fakat vergi indirimi için başvurmaya çalıştığımda sitede e-Devlet girişi istiyor. Tüm bilgilerimi yazıp giriyorum, telefon desteği kısmına tıklayınca yine e-Devlet girişi istiyor. Yani siteden e-Devlet girişi yapamıyorum. Uygulamadan denediğimde de böyle bir uyarı alıyorum. İnternetten baktım fakat vergi indirimli telefonun son tarihi ile ilgili de bir şey bulamadım, yani kampanyanın sona erdiğini de düşünmüyorum. Ne yapmalıyım, yardımcı olabilir misiniz?

Screenshot_2023-12-31-14-21-07-543_com.gsb.gsbbiz.jpg

Uygulamayı veya siteyi açtığınızda tekrar giriş yapmanız gerekiyor. İlk açıldığında sanki giriş yapmışsınız gibi görünüyor ama herhangi bir işlem yapamıyorsunuz profil kısmına gidince otomatik giriş yap kısmına atar oradan tekrar giriş yapın.

Uygulamayı veya siteyi açtığınızda tekrar giriş yapmanız gerekiyor. İlk açıldığında sanki giriş yapmışsınız gibi görünüyor ama herhangi bir işlem yapamıyorsunuz profil kısmına gidince otomatik giriş yap kısmına atar oradan tekrar giriş yapın.
Dün gece profil kısmından da giriş yapmayı denemiştim olmamıştı şuan oldu hocam sağolun

Geri
Yukarı