Vergisiz telefon önerisi

hmzbkmz

Femtopat
Daha fazla  
Samsung A24 ve Realme 10 arasında kaldım. Hangisini almalıyım? Ya da başka bir telefon öneriniz var mı?

Sizin ihtiyacınız neyse ona göre seçim yapmanız daha iyi olur, A24'ün kamerasında OIS varken Realme'de yok mesela, ama A24'te 6 GB RAM varken Realme'de 8 GB RAM var.

Samsung A24 ve Realme 10 arasında kaldım. Hangisini almalıyım? Ya da başka bir telefon öneriniz var mı?
A24 daha iyi bir cihaz fakat tercih sizin.
Ayrıca indirim ile ihtiyacınız varsa tablet almanızı öneririm. O paraya çok güzel yurt dışı cihaz bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy A24 almanı öneririm. Vergisiz olarak alınabilecek en iyi cihazdır.

Yazılım güncellemesi alıyor diye mi önerdiniz?
Realme 9 Pro daha iyi diye biliyorum tabii kullanıma göre değişir.

Yazılım güncellemesi alıyor diye mi önerdiniz?
Realme 9 Pro daha iyi diye biliyorum tabii kullanıma göre değişir.
Kamera kısmında OIS desteği var(yazılımdan dolayı Samsung fark atıyor zaten), A24 Amoled panele sahip, işlemcileri hemen hemen aynı, A24'ün güncelleme desteği daha uzun ve yazılım konusunda Samsung daha önde.

Ben redmi note 12 8gb aldım. Memnunum. Para geçen hafta yattı.

Galaxy A15te bakılabilir aslında. A24'ün ram ve depolaması artırılmış versiyonu gibi bir cihaz. 8 GB ram ve 256 GB depolama opsiyonu olması gayet iyi bu fiyat sınıfında. Ayrıca Samsung kalitesi sonuçta. Daha fazla model eklenebilir belki ama A15 rakipsiz gibi görünüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…