Veri aktarımı sonrasında fotoğrafların tarihleri değişti

Eren Özkaya

Kilopat
Daha fazla  
Mi Transfer ile eski telefonumdan yeni telefonuma her şeyi aktardım. Ama fotoğraflar hepsi aynı gün çekilmiş gibi gözüküyor, galeri karışıyor, aradığımı bulamıyorum. Bu tarihleri toplu bir şekilde orijinaline çeviremez miyim? Google Fotoğraflar, WhatsApp gibi uygulamalar doğru gösteriyor tarihi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni aldığım Samsung telefonumda da aynı sorunu yaşadım. 5000 görsellik galerim birbirine girdi tamamen. Yeni çektiğim fotoğraflarla da karıştı karman çorman oldu. Eski telefonumdan çekilmiş fotoğrafları "eski telefon fotolar" diye bir klasöre taşımak zorunda kaldım. Yeni çektiğim fotoğraflar da ana kamera klasöründe duruyor.

Eğer varsa öyle bir şey benim için de iyi olur.

Yeni aldığım Samsung telefonumda da aynı sorunu yaşadım. 5000 görsellik galerim birbirine girdi tamamen. Yeni çektiğim fotoğraflarla da karıştı karman çorman oldu. Eski telefonumdan çekilmiş fotoğrafları "eski telefon fotolar" diye bir klasöre taşımak zorunda kaldım. Yeni çektiğim fotoğraflar da ana kamera klasöründe duruyor.

Eğer varsa öyle bir şey benim için de iyi olur.
ya en kötü bilgisayara atıp ordan yüklerim eski telefon hala duruyor ama uğraşmak istemiyorum. Google fotoğraflar doğru tarihi gösteriyorsa elvet bir yolu olması lazım

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı