Vestel Bilgisayar Nasıl?

• Konuyu başlatan SwainSkarner
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B
S

SwainSkarner

Ziyaretçi
Arkadaşlar bilgisayarımın videosunu çektim. Bir bakarsanız sevinirim. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin. Ben bu bilsigayara ekran kartı + ram alayım mı yoksa yeniden sistem mi toplasam ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
rw9l7.png

rw9lf.png

rw9lq.png

Bunlar yeterli sanırım..

- - - Güncellendi - - -

Katalogda biligileri yazar. Onlarrı yaz.

Katalog yok ama altta attıgım resimler yardımcı olabilir.

- - - Güncellendi - - -

AIDA 64 ile sistem özelliklerine bakarak bizi bilgilendir. Videodan bir şey anlayamayız bakmak ile. Birde bütçeni belirt.

Bütçem 1000 tl felan ben sadece online oyunlar oynuyucam (wolfteam, metin2, lol)
Birde ilginç benim bilgisayarda ekran kartı yok :) Videoya bakarsan anlarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem şuanlık görünümü Çöpden başka bişey değil bana göre ve yeni sistemlere göre. Gördüğüm kadarıyla da bilgisayar toplama gücünüz yok çünkü en az 1500/2000tl olsa bişeye benzer. Şuan ki bilgisayarında yeni sisteme işe yarayacak parça da olmadığından (Varsa, Sata işe yarar) maliyeti de düşüremiyoruz.
Örnek olarak şu sistemi vereyim alabilirsen al Elindeki HDD sata ve yeterli ise Alttaki sisteme takabilirsin;

VATAN COMPUTER - CORSAIR - 8GB (2x4GB) Vengeance DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ram - Ram
190
VATAN COMPUTER - INTEL - Core i5 3330 Soket 1155 3.0GHz 6MB Cache 22nm
408
VATAN COMPUTER - MSI - B75MA-P45 Intel B75 DDR3 2400MHz(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0 DVI&VGA Anakart - Anakart
144
VATAN COMPUTER - MSI - GTX650 O.C. GDDR5 1GB 128Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart
249
VATAN COMPUTER - XILENCE - XP600 600W 135MM FAN PSU GAM
160
Toplam 1151tl

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı