Vestel televizyon alınır mı?

Yani bazen kapanıp açılıyor gibi oluyor ama nadir.

kardeşim televizyonda ekran bazen gidiyorsa nasıl memnun olabilirsin. sorunlu olması nasıl memnun edebilir sizi. 2. mesajımda neden ben memnun değilim açıklayacağım.

VESTEL 4k 40UA8900 TV ALDIM. 5 ay sonra köşelerde kararma oldu. olabilir elektronik ürün sonuçta. ondan sonrası tam bir kabus. servis geldi aldı götürdü aynı anda değişim talep ettim. adamlar panelde tozlanma teşhisi ile paneli sözde temizlemişler. beni hiç aramadan eve getirmişler hanıma teslim etmişler. hanım anlamamış tamam demiş teslim almış. aynı sorun hafiflemiş olarak devam ediyor. müşteri hizmetlerini 6 kez aradım. capcanlı destekten bir müşteri temsilcisi ile 1 saat (abartısız) yazıştım. çözüm merkezine ulaşmak imkansız eğer keyifleri isterse onlar seni ararlar beni daha aramadılar. televizyonum 9 gündür bozuk. değişim için çözüm merkezine 6 kere şikayet müşteri hizmetleri aracılığıyla iletilmesine rağmen sonuç alınamadı daha. GURURLA VESTEL DİYORLAR YA . yazıklar olsun ki paramızla rezil ettiler beni. ÇÖZÜM MERKEZİ imiş ne çözümü.

BENİM DİLİM YANDI BAŞKASININ YANMASIN DİYE UYARIYORUM. UCUZ DİYE YOK YERLİ MALI YOK ÜLKE KAZANSIN DİYE KESİNLİKLE ALMAYIN.

SONUNA KADAR ÜLKEMİ DÜŞÜNÜRÜM. AMA BENİ REZİL EDECEKSE YAZIKLAR OLSUN...
daha detaylı sorunumu dinlemek isteyen takip etmek isteyen olursa [email protected] mail adresim.

RAMAZAN BAYIR

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı