Vestel Venüs V3 5580 format sonrası eski Gmail hesabı isteme sorunu

ankakusu456465

Hectopat
Vestel Venüs V3 5580 cihazıma dün format attım ve kurmaya başladım. İnternete bağlandıktan sonra ''Bu cihaz sıfırlandı, devam etmek için telefonda açtığınız bir Gmail hesabı ile oturum açın'' (Sanırsam böyle diyordu). Dün baya bu sorunla uğraştım videolar falan seyrettim ama bir şey yapamadım. Ne olur yardım edin. Telefonu bugün telefonculara veya Vestel Teknik servise götürmeyi düşünüyorum yoksa :cry:

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce oturum açtığınız bir Gmail hesabınızla oturum açın cihazda.

Gmail hesabı girsen dahi açılmıyorsa da hard reset atabilirsin.

En başta bataryayı çıkartıp tak. Telefon kapalı iken power ve ses açma tuşuna aynı zamanda basılı tut. Vernüs logosu karşına çıktığında power tuşundan elini çek, ses açma tuşuna basmaya devam et. Wipe data (factory) reset'i ses kısma tuşu ile in, power tuşu ile üzerine geldiğinde tıkla. Ses kısma ile altta olan "YES" ile başlayan kısıma gelip power tuşu ile onayla. Formatlama işlemi başlat, ardından "Reboot system now" yazını seçip power tuşuna bas.

Bu şekilde cihaz hard format atılmış oldu. Sıfır telefon kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Vestel venüs V3 5580 cihazıma dün format attım ve kurmaya başladım. İnternete bağlandıktan sonra "bu cihaz sıfırlandı, devam etmek için telefonda açtığınız bir Gmail hesabı ile oturum açın" (sanırsam böyle diyordu). Dün bayağı bu sorunla uğraştım videolar falan seyrettim ama bir şey yapamadım. Ne olur yardım edin. Telefonu bugün telefonculara veya Vestel teknik servise götürmeyi düşünüyorum yoksa :cry:

Selamlar konu hortlanıcak ama başka kişilere yardımım olsun aynı sorun bende de vardı eskiden.
Şifre doğru olmasına rağmen kabul etmiyordu yapmanız gereken bypass.
Bunun gibi bir işlem araştırıp bulabilirsiniz benim izleyip yaptığım videoyu bulamadım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu işlemi yapınca cihaz açılmıştı bende.

Merhaba. Bende Vestel venüs Z 40 var mail adresimi unuttum hiçbir şekilde acamıyorum. Format atıyom olmuyor. Ne yaparsam yapayım olmuyor. Bana bir yardımcı olur musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı