Vestel venus Z20 telefonum açılmıyor

Sercan Durmaz

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Dün gece telefonumda Spotify açık bir şekilde bıraktım ve gece kapatması açıktı. Yastığımın altında bırakıp dalmışım. Sabah uyandığımda telefonum açılımıyordu. Dedim şarjı bitmiştir. Ama şarjda da açılmıyordu. Bir kaç ihtimal değerlendirdim. Örnek olarak su girişi olmuş olabilir mi diye ama hayır, yere düşse hayır, şarjı bitmesi hayır. Sizce neden olmuş olabilir, garantiye göndersem bir şey değişir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alıntıdır:

Cihaz kapalı konumda iken Sesi Yükselt(Volume Up) ve Güç Açma (Power) tuşuna basın ve cihaz logosu görünene kadar tuşlara basmayı bırakmayın.

Vestel logosu göründüğünde Güç Açma (Power) tuşuna basmayı bırakın ve bir süre bekleyin.

Kurtarma Modu (Recovery Mode) ekranı göründüğünde tüm tuşları bırakın.

Recovery ekranında Sesi Azalt (Volume Down) ve Sesi Yükselt(Volume Up) yardımıyla sistemi yeniden başlatacağınız seçenği seçin. (Reboot System Now olabilir emin değilim)
Farklı bir seçeneği seçmeyin geri dönüşü olmayan bir şeye sebep olabilirsiniz.

Alıntıdır:

Cihaz kapalı konumda iken sesi yükselt(volume up) ve güç açma (Power) tuşuna basın ve cihaz logosu görünene kadar tuşlara basmayı bırakmayın.

Vestel logosu göründüğünde güç açma (Power) tuşuna basmayı bırakın ve bir süre bekleyin.

kurtarma modu (Recovery mode) ekranı göründüğünde tüm tuşları bırakın.

Recovery ekranında sesi azalt (volume down) ve sesi yükselt(volume up) yardımıyla sistemi yeniden başlatacağınız seçenği seçin. (Reboot System Now olabilir emin değilim)
Farklı bir seçeneği seçmeyin geri dönüşü olmayan bir şeye sebep olabilirsiniz.

Telefonumda aynı olay 2 defa oldu. Birincisinde dediğinizi yaptım, oldu fakat, şimdi her şeyi denedim olmuyor. Ne yapmalıyım?

Ben de bu yorumu nette bulup paylaşmıştım, maalesef benzer sorun yaşayan kullanıcı çözümlerine bakıp deneme-yanılma yapmak gerekiyor

Geri
Yukarı