VGA dönüştürücüde sarı renk sorunu

Umut Yuşa

Hectopat
Yer
İstanbul
Monitörüm eski olduğundan VGA için DVI dönüştürücü kullanıyorum fakat monitörümde sarı perde var, nasıl düzeltebilirim? VGA kablomu değiştirdim sorun geçmedi. HDMI dönüştürücü kullandım sorun geçmedi.

Monitörünün ayarlarını kontrol ettin mi bir de bu saatlerde Windows gece ışığı açılıyor olabilir onu da kontrol et :D

Hangi ayarlari ayarlamam gerekiyor tam bilgim yokta monitor ayarlarinda
Monitörünüzün vakti dolmuş olabilir mi acaba?
Eski kasamda takinca sikintisiz calisiyor fakat donusturucuyle takinca boyle bir sorun yasiyorum hem dvi hemde hdml donusturucude

Hangi ayarlari ayarlamam gerekiyor tam bilgim yokta monitor ayarlarinda

Eski kasamda takinca sikintisiz calisiyor fakat donusturucuyle takinca boyle bir sorun yasiyorum hem dvi hemde hdml donusturucude
Windows 10 kullanıyorsan sağ altta bir mesaj kutusu var, ona tıkla. Gece ışığı/Night Light açık mı bir bak derim.

Msi Afterburner yükleyip bellek hızını 50-100 arası düşürebilir misiniz?

ekran kartım sapphire program msı için değilmi. Direk monitörün kendi renk ayarlarından düzeltme şansım yokmu. Dediğim gibi dclyi açınca sararma gidiyor fakat oyunlarda parlalık değiştiği için sıkıntı yaşıyorum göz yoruyor .Otamatik kendi ayarladığı için karanlığa girince değişiyor direk

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı