VGA Kablo Önerisi

Black Panther

Hectopat
Merhaba. Biliyorum şu zamanda VGA kablo kullanmak biraz mantıksız ama monitörü çok ucuza ikinci el aldığım için ne yazık kı HDMI veya DVI girişi yok. Bu yüzden VGA şekilde bir sistem toplayacağım. Monitörüm 21,5inch 1920*1080P bir monitör. Vega sistem topluyorum. Anakartımda VGA çıkışı bulunmakta acaba nasıl bir VGA kablosunu tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Biliyorum şu zamanda VGA kablo kullanmak biraz mantıksız ama monitörü çok ucuza ikinci el aldığım için ne yazık kı HDMI veya DVI girişi yok. Bu yüzden VGA şekilde bir sistem toplayacağım. Monitörüm 21,5inch 1920*1080P bir monitör. Vega sistem topluyorum. Anakartımda VGA çıkışı bulunmakta acaba nasıl bir VGA kablosunu tercih etmeliyim?
bi kablo aldınmı memnunmusun bide bende alıcamda bu vga kabloları başıma bela oldu iyisini alayım derdindeyim busefer eski kablom monitörde git gel oluyordu usb sesi çıkıyordu hiç kablodan olabiliceğini düşünmemişdim kablodan çıkmışdı değiştirdim yeni aldığım kabloyla 2-3 ay kullandım son zamanlarda yansımalı görünüyor ekrandaki herşey monitör bozuk sandım değiştirmeyi düşünüyordum bi eski kabloyla denedim ya kablodansa diye buda kablodan çıkdı :D

Bir kablo aldın mı memnun musun bir de bende alacağımda bu VGA kabloları başıma bela oldu iyisini alayım derdindeyim busefer eski kablom monitörde git gel oluyordu USB sesi çıkıyordu hiç kablodan olabiliceğini düşünmemişdim kablodan çıkmışdı değiştirdim yeni aldığım kabloyla 2-3 ay kullandım son zamanlarda yansımalı görünüyor ekrandaki her şey monitör bozuk sandım değiştirmeyi düşünüyordum bir eski kabloyla denedim ya kablodansa diye bu da kablodan çıkdı :D

Bunu aldım gayet memnunum

Geri
Yukarı