VGA kablonun HDMI kablodan daha hızlı olması

Son iki ayda monitörün ve anakartın 2 HDMİ slotları arıza verdi. Ben de VGA slotlarını kullanmaya başladım. Mükemmel HDMİ'den farkı yok Ben bu HDMİ girişleri kadar zayıf dayanıksız teknoloji görmedim. Üflesen kırılacak gibi yapmışlar. Başlarda ufak ufak kararmalar geçişlerde ekranın açılıp kapanması sonrasında tamamen arıza verdi

DP slotları da benzer ama, DP nin hiç olmazsa çentikleri var. Kolay kolay kırılmıyor eğilmiyor.

Teknoloji harikasi bir marka olan monitörüm HDMİ girişi çöktü : )

Son iki ayda monitörün ve anakartın 2 HDMI slotları arıza verdi. Ben de VGA slotlarını kullanmaya başladım. Mükemmel HDMI'den farkı yok ben bu HDMI girişleri kadar zayıf dayanıksız teknoloji görmedim. Üflesen kırılacak gibi yapmışlar. Başlarda ufak ufak kararmalar geçişlerde ekranın açılıp kapanması sonrasında tamamen arıza verdi

DP slotları da benzer ama, DP'nin hiç olmazsa çentikleri var. Kolay kolay kırılmıyor eğilmiyor.

Teknoloji harikasi bir marka olan monitörüm HDMI girişi çöktü: )

Nasıl farkı yok VGA 85Hz desteklerken HDMI 120Hz destekliyor ek olrak ses falan geçişide sağlıyor.

Birisi analog birisi dijital. Monitör eğer eski bir modelse aldığı dijital sinyali doğrudan işleyemeyip önce analoga dönüştürüp sonra analogu işliyor olabilir. Bu da doğal olarak giriş gecikmesi olarak döner.

Geri
Yukarı