VGA kablosu ile Hertz değerinin alakası var mı?

Ediz41

Hectopat
Makaleler
2
Monitörüm 75 Hertz ancak ayarlarda 60 Hertz'den yüksek bir değer yok. NVIDIA denetim masasında ayarlamaya çalıştığımda en fazla 67 oldu. VGA dönüştürücü kullanıyorum ve yeni bir tane aldım gene olmadı. Acaba kablo 75 Hertz desteklemiyor olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Kablonun desteklememesi olası. Kablo değiştirip yeniden denemeniz fayda edebilir büyük ihtimalle.

Hocam Kablonun desteklememesi olası. Kablo değiştirip yeniden denemeniz fayda edebilir büyük ihtimalle.

Sizin önerdiğiniz kablo var mı birçok kablo baktım ama 75 Hertz destekli kablo bulamadım

Şuradaki tik işaretliyse işareti kaldırıp uygula tuşuna bastıktan sonra yeniden bak.

Kablonun üstünde bir yazı olacak. O yazı da Low Power yazmıyor ise VGA kablosu gayet iyi demektir.

Low Power yazısı bulamadım ama üstünde bu yazıyor sanırım modeli 2 adet var neyse yarın yeni almaya gideceğim sonucu yazarım

Dell Hotron E246588 AWM Stil 20276 Vw-1 30v 18-pin monitör VGA Kablosu​

Low Power yazısı bulamadım ama üstünde bu yazıyor sanırım modeli 2 adet var neyse yarın yeni almaya gideceğim sonucu yazarım

Dell Hotron E246588 AWM Stil 20276 Vw-1 30v 18-pin monitör VGA Kablosu​

Yok direk kablonun üstünde yazması lazım ama bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…