VGA Monitöre GTX 1050 Ti Bağlamak

Daha fazla  
Geçen gün GTX 1050 Ti sipariş ettim ürün gelmeden internette biraz araştırıyım dedim. VGA (analog) monitörde çalışmaz gibi şeyler duydum. Monitörümde sadece VGA girişi var ekran kartı çalışır mı ? Yoksa yeni monitör almalı mıyım alcaksam ucuz monitör tavsiyeniz var mı ?

Monitörümün markası ve modeli :

Samsung 2233SN

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim bende asus gtx 1050 ti model ekran kartı aldım benimde monitör vga sır onun yüzünden başıma gelmedik kalmadı şimdide msi modelini alıcam bide monitör alıcam dediğim gibi kardeşim alacağın şeye dikkat et !!!!

Kardeşim bende asus gtx 1050 ti model ekran kartı aldım benimde monitör vga sır onun yüzünden başıma gelmedik kalmadı şimdide msi modelini alıcam bide monitör alıcam dediğim gibi kardeşim alacağın şeye dikkat et !!!!
Biraz aydınlatır mısın? Neler denedin başına neler geldi bende aynı dertten muzdaribim yanlış hareket etmeyeyim

Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü Fiyatı

Bu ürünü al sıkıntın kalmayacak. Monitör almana gerek yok.

Aktif dönüştürücü alman lazım, mutlaka kaliteli bir ürün al, 10₺ bazındaki ürünler ile bu iş olmaz patron. HDMI to VGA işini görücektir.

Ben de 1060 var.Aldıktan sonra VGA desteklemediğini öğrendim.Adaptör aldım sorun düzeldi.

Hepinize tek tek teşekkür ederim. Dark HDMI to VGA siparişini veriyorum şimdi, deneyimlerimi yazarım sonraki arkadaşlara faydalı olmak için. Bu arada @erenow2 senin adaptör dediğin olay farklı mı analog dönüştürücüsünden?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı