VGA monitöre HDMI uydu alıcısı takma

ali yıldırım

Hectopat
Daha fazla  
Benim monitörüm VGA çıkışli. Ben bunu TV'ye cevirmek istiyorum. VGA'dan DVI'a cevirici alıp baglasam daha sonra DVI'dan HDMI taksam ve de HDMI kabloyu uydu alıcısına baglasam bi sorun çıkar mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDMI uydu alıcısının görüntü çıkışı, diğer görüntü sağlayan cihazlardan daha farklı frekanslara sahip olabiliyor. Her monitör görüntü vermez. 2 çevirici kullanmak yerine sadece kaliteli bir VGA to HDMI ile dene.
Unutmadan, ses alamayacaksın. HDMI çeviricisinde ses çıkışı varsa hoparlör bağlamak zorundasın.

HDMI uydu alıcısının görüntü çıkışı, diğer görüntü sağlayan cihazlardan daha farklı frekanslara sahip olabiliyor. Her monitör görüntü vermez. 2 çevirici kullanmak yerine sadece kaliteli bir VGA to HDMI ile dene.
Unutmadan, ses alamayacaksın. HDMI çeviricisinde ses çıkışı varsa hoparlör bağlamak zorundasın.
Hdmi çevirici si derken uydu alicisinda zaten hoparlor girisi bulunuyir.hoparloru oraya bagliyacam ve de VGA TO HDMİ cevirici bulamadim eğer varsa bi yardimci olurmusun

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı