VGA ve HDMI girişi bulunan çoklayıcı önerisi

suicideboys

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, görselde bulunan çoğaltıcıya ihtiyacım var fakat 2 adet HDMI girişi yerine 1 tanesi VGA girişi olsun istiyorum. Bu ürünü nasıl bulabilirim?

resim_2023-08-18_203035702.png

Merhaba, görselde bulunan çoğaltıcıya ihtiyacım var fakat 2 adet HDMI girişi yerine 1 tanesi VGA girişi olsun istiyorum. Bu ürünü nasıl bulabilirim?

Eki Görüntüle 1908061

Bulabilirsiniz ama ucuz değiller yani toplu hub olarak satılıyor çoğu ikisi tek kabloda satılanı görmedim. Ama bu kablo ile 2 monitörde de aynı görüntüyü görürsünüz haberiniz olsun.

Bulabilirsiniz ama ucuz değiller yani toplu hub olarak satılıyor çoğu ikisi tek kabloda satılanı görmedim. Ama bu kablo ile 2 monitörde de aynı görüntüyü görürsünüz haberiniz olsun.

2 monitör var 1 tanesi HDMI girisli 1 tanesi VGA girişli başka türlü nasıl bağlayabilirim yardımcı olur musunuz? Elimde halihazırda görseldeki dönüştürücü mevcut zaten ,1 adet laptopum var toplamda 3 ekran yapmak istiyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2023-08-19_000524590.png
    resim_2023-08-19_000524590.png
    52,3 KB · Görüntüleme: 11
2 monitör var 1 tanesi HDMI girisli 1 tanesi VGA girişli başka türlü nasıl bağlayabilirim yardımcı olur musunuz? Elimde halihazırda görseldeki dönüştürücü mevcut zaten, 1 adet laptopum var toplamda 3 ekran yapmak istiyorum.

Laptopunuzda Type-C girişi var mı? Eğer var ise Type-C to VGA'ya da Type-C to HDMI bir çevirici alıp kullanabilirsiniz. Ama eğer yoksa maalesef 2 monitör kullanamazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı