VIBOX Apache Paket 9 vs VIBOX Ultra Paket 11A

BrainHacker

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Königswinter
Daha fazla  
Meslek
Profesyonel Talebe
Arkadaşlar Almanya'dan masaüstü Pc alacağım. Pahalı birşey istemiyorum. (1500€ gibi)
Amazon'dan birkaç pc hoşuma gitti. Linkler aşağıda. Bunlar arasında bana bi karşılaştırma yapıp aydınlatırsanız çok mutlu olurum. Ben birtane mavi olanı beğendim (3.) Ekran kartına entegre 1gb diyor. Onboard deil deil mi?
Eğer o sitede daha güzel pc ler bulursanız link atabilirsiniz. Pc yi oyun amaçlı kullanacağım. Yani üst düzey olmalı. (Fiyat içinde resimde gösterilen ekipmanlar ve işletim sistemi dahil.)

Linkler:
1.Çok hoşuma gitti. Ama fiyat birazcık gereksiz yere fazla gibi.(diğerlerine göre):
VIBOX Apache Paket 9 - 4.0GHz Sechs Core, R9 280: Amazon.de: Computer & Zubehör

2.Güzel ama diğerlerine göre karşılaştırınca ortaya ne çıkar?:
VIBOX Ultra Paket 11A - 4.2GHz Quad Core, Büro: Amazon.de: Computer & Zubehör

3.Harikulade. Gözüm bunda. Ama entegre ekran kartıyla ne demek istediğini anlamadım. Fiyatta süper (Büyük ihtimal ile bunu alırım)

Evet arkadaşlar. Hangisini almalıyım. Ekran kartı olsun işlemci olsun. Ve her oyunu max da ya da max -1 de açmalı. :)

Bilginize güveniyorum. üçüncüyü istiyorum. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
İki sistemde parasını haketmiyor. Site almanca olduğu için başka bir öneride bulunamıyorum. Fakat 1000€ vereceğin sistemde en az şöyle parçalar olmalı.

• GTX 970
  • i5 4460-i5 4590-i5 4690
  • H97 serisi anakart
  • 8 GB DDR3 RAM

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı