Victor Nasıl Bir Marka?

HeroesGame

Hectopat
Daha fazla  
Geçenlerde bir arkadaşım victor diye bir oyun bilgisayarı önerdi. Sizce nasıl bir marka? Bilgisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünleri iyi gibi duruyor. Donanımhaberde falan kullanıcı kulübü var. Merak edip bakmıştım bir sıkıntı yok gibi duruyor. Monster ile aynı kasayı kullanıyorlarmış sanırım. Yine de GTX 960M tabanlı bir dizüstünü 2700 TL ye alabiliyorsunuz. Malzemeden mi çaldılar diye düşünmeden etmiyor insan ama öyle bir yorum da duymadım şimdiye kadar. Alınır bence çok kasmaya gerek yok.

Ürünleri iyi gibi duruyor. Donanımhaberde falan kullanıcı kulübü var. Merak edip bakmıştım bir sıkıntı yok gibi duruyor. Monster ile aynı kasayı kullanıyorlarmış sanırım. Yine de GTX 960M tabanlı bir dizüstünü 2700 TL ye alabiliyorsunuz. Malzemeden mi çaldılar diye düşünmeden etmiyor insan ama öyle bir yorum da duymadım şimdiye kadar. Alınır bence çok kasmaya gerek yok.
Gerekli eklentileri yaptığınızda 3700 liraya çıkıyor bilgisayar.

İyi midir bilemem de, bir forum'da üyelerle laf dalaşına girdiği doğrudur. O günden beri küçük bir marka gözümde.

Ben de Victor G801 modelini 1 ay önce aldım. Çok da memnun'um gayet güzel oynayamadıgım oyun yok. Bi kasma takılma felan da olmuyor. Isınma şikayetim de yok. Bence alabilirsin.
Laptop özellikleri:
  • Intel i7
  • 10 GB RAM
  • GTX 860M
  • 250 GB SSD
  • 500 GB HDD

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı